Zelená káva jako pomocník při hubnutí

coffee-plant-1159649_640Co je zelená káva


Pití zelené kávy není v naší republice ještě tak rozšířené, proto se o ní někdy traduje mnoho mylných informací, při tom rozdíl mezi klasickou kávou a zelenou není až tak velký.Taktéž jde o plod kávovníku, tedy o bobule. Zpracování těchto bobulí běžně probíhá tak, že se nechají několik týdnů sušit na slunci. Poté vypadnou zrnka, která se následně praží a tím získají svou tmavou barvu. Zelená káva se však nepraží, proto vidíme její přirozený (světlý) vzhled. Všeobecně platí, že pokud zpracujete surovinu, co nejméně, zůstává v ní nejvíce živin. Toto pravidlo lze uplatnit i u zelené kávy, která pražením neztrácí látky tělu prospěšné.
Zelenou kávu můžete sehnat v mnoha podobách od tablet (je zde výtažek, který má silnější účinky), po samotná zrna, která doporučujeme spíše těm, kteří si potrpí na kvalitu a spoléhají na vlastní zpracování, až po samotnou mletou kávu. Ne každému však může specifická chuť vyhovovat, a proto jsou i oblíbené tzv. blendy, kdy je klasická káva se zelenou v poměru 50:50.

POROVNÁNÍ NEJLEPŠÍCH PŘÍPRAVKŮ NA HUBNUTÍ

[go_pricing id=“classic-gr_58c42d69be351″]

K čemu slouží zelená káva

Zelená káva se oproti klasické nepije pro udržení bdělosti, ale je oblíbená spíše pro své blahodárné účinky na zdraví člověka. Je to z toho důvodu, že obsahuje mnoho antioxidantů.
Hlavně u žen je v oblibě. Ano, zelená káva opravdu napomáhá odbourat tuk, jak podkožní tak vnitřní. Je ale také nutné, uvědomit si, že nejde o přípravek, který by vám odboural tuk samovolně. Pokud jste však upravili svou životosprávu, snažíte se nejíst zbytečně mnoho tuku a redukovat svou váhu, bude vám zelená káva vhodným pomocníkem. V doporučené denní dávce je tedy opravdu prospěšná. Nic se ale nemá přehánět, a protože obsahuje také kofein, je nutné dodržovat denní dávku, jinak se její hubnoucí efekt ztlumí. Kofein vás ale samozřejmě nabudí, a tak se vám bude třeba i lépe cvičit.
Zelenou kávu rozhodně doporučujeme alespoň vyzkoušet!

Napiš komentář

KETOMIX BLACK FRIDAY- až 70% sleva pouze do konce týdne !!!CHCI SLEVU