KetoMix, KetoFit, KetoDiet – která proteinová dieta je nejlepší

Co je ketodieta – Ketodieta je založená na snížení příjmu sacharidů. Denně byste se měli dostat na cca 25 gramů nebo méně. Vynechat byste tak měli všechny příslušné potraviny, které sacharidy obsahují ve velkém množství. Prakticky to znamená vzdát se především pečiva a dalších výrobků z mouky, dále sladkostí, tabu pro vás v rámci diety zůstanou například také brambory. Bez omezení si můžete dopřát naopak maso, mléčné výrobky nebo vybrané druhy zeleniny.

Sacharidy totiž organismu slouží coby primární zdroj energie. Pokud je nemá, dochází k tzv. ketóze. Tělo totiž přísun energie potřebuje a nemá-li zajištěn dostatek sacharidů, použije místo nich tuk. V krvi lze ve stavu ketózy detekovat zvýšený obsah tzv. ketolátek.

Praktický dopad diety je v rychlém úbytku váhy. Dietu navíc nedoprovází pocit hladu vzhledem k tomu, že ve stravě se nachází dostatek bílkovin. Což se příznivě odráží i na psychice, a tím i v motivaci k dodržování nových stravovacích návyků. Navíc zůstává zachována i svalová hmota.

Nejlepší a nejznámější proteinové diety u nás jsou bezesporu KetoMix, KetoFit a KetoDiet. Pojďmě se na všechny 3 diety podívat trochu blíže.

Nejlepší ketonová dieta

Která varianta diety je nejlepší?

Ketodietu lze obecně doporučit jak těm, kteří se snaží zhubnout jen málo kilogramů takzvaně „do plavek“, tak i těm, kteří dlouhodobě bojují s výraznější nadváhou.

Potřebujete-li redukovat hmotnost více, lze vám doporučit balíček KETOMIX, který je možné dodržovat až 9 týdnů a zaznamenat i výraznější úbytky na váze. Jeho součástí je rovněž výživové poradenství. Vedení odborníka se obecně doporučuje u pacientů s vyšší tělesnou hmotností. Nutriční specialista mimo to dokáže brát ohled na případná další zdravotní omezení a nastavit parametry diety tak, abyste si jejím dodržováním neublížili. KETOMIX si díky tomu mohou dopřát i ti, kteří musejí dodržovat bezlepkovou dietu. Hubnutí vám usnadní i po ukončení diety jídelníček, kterým se můžete inspirovat. KETOMIX je tudíž vhodný pro ty, kteří se pokoušeli v minulosti opakovaně neúspěšně hubnout. V přepočtu na jednu porci též vychází nejlevněji – pouze 36 Kč.

Zejména ženy mají často pod vlivem kultu štíhlosti pocit, že by měly zhubnout. Zkouší proto nové a nové zaručené diety, které však mnohdy s dietou nemají nic společného a jsou založeny na hladovění. To je však kontraproduktivní, neboť drastické snížení příjmu potravy vede ke zpomalení metabolismu. Proto byla vyvinuta speciální KETOFIT, která je zaměřena na ženy. Má za úkol nastartovat metabolismus a zároveň zabránit tomu, aby organismus trpěl kvůli nedostatku živin. Ženské tělo je totiž specifické, neboť jej neovlivňuje testosteron. Proto má i odlišné nároky na výživu a vykazuje větší sklon k ukládání tuků. Současně je pro něj charakteristický nižší podíl svalové hmoty.

KetoDiet naproti tomu se svými přehlednými výživovými plány a online poradci umožní nastartovat hubnutí u všech, kteří jsou mimořádně vytížení, takže nemají čas na měření, vážení a sestavování jídelníčků. Slouží spíše jako odrazový můstek pro ty, kteří jsou schopni změnu životního stylu vzít za svou a dodržovat ji dále i bez jakýchkoli podpůrných prostředků.

 

Podle čeho se mám rozhodnout?

Zohlednit tak musíte především svoje požadavky: Kolik chcete zhubnout, zda už jste se v minulosti hubnout pokoušeli, jak náročné máte zaměstnání, jestli se věnujete nějaké fyzické aktivitě (sport při ketodietě není nutnou podmínkou). Dále si rozmyslete, kolik dietě chcete nebo můžete věnovat času a spočítejte si, jak výrazná na vás čeká finanční investice.

O všech variantách shodně lze říci, že jsou bezpečné, jejich dodržování je snadné a každý si může vybrat jídla dle svých chuťových preferencí. Stravovací plán je vždy založen na pěti jídlech za den. Tím nejdůležitějším aspektem ketodiety pak zůstává, že nezávisle na konkrétním druhu přináší rychlé a efektivní výsledky.

Komentáře

 1. Andy 12 února, 2018
 2. Iva Loukotková 3 září, 2018
 3. Kamila 29 září, 2018
 4. Lucka 17 ledna, 2019
 5. Lenule 24 ledna, 2019
 6. Lenka 27 dubna, 2019
 7. Aneta Keslerová 6 května, 2019
 8. Tomáš Janes 19 května, 2019
 9. Hana Ouhrabková 19 května, 2019
 10. Luca 5 srpna, 2019
 11. Nikola Sojkupová 21 září, 2019
 12. Terka 25 listopadu, 2019
 13. Milena sourková 29 listopadu, 2019
 14. Lucie Beranová 6 července, 2020
 15. Gabina 4 listopadu, 2022
 16. Gabriela K. 8 července, 2023

Napiš komentář

KETOMIX - sleva pouze do konce týdne !!!CHCI SLEVU