Maxulen® – Recenze, zkušenosti, diskuze a cena, klady a zápory

Maxulen® recenze – Minuli jste již 30. rok věku a nedokážete pochopit, co se to děje s vaším tělem? Chybí vám energie na koníčky, cítíte se nesoustředění a v posteli to taky zrovna neklape? Na vině je s velkou pravděpodobností nedostatek testosteronu. Zde by mohl pomoci vhodný doplněk stravy – jak pod drobnohledem našich redaktorů obstojí známý Maxulen®? Pojďme se na to podívat.

Proč právě Maxulen®?

V případě Maxulenu jde o speciálně vyvinutý přípravek určený pro muže po 35. roku života. O tom, co je to testosteron, a jak velmi je důležitý si můžete přečíst v článku zde. Zjistíte tu mimo jiné, že pokles jeho hladiny s postupem let je přirozený (prokázala to mimo jiné studie New England Research Institute*), což však rozhodně neznamená, že byste se s ním měli smířit!

* Zdroj:
Thomas G. Travison, A Population-Level Decline in Serum Testosterone Levels in American Men.

K dispozici je velmi mnoho řešení, zahrnujících zejména:

 • úpravu jídelníčku
 • intenzivní cvičení
 • doplnění důležitých výživových látek
 • podporu vlastní produkce testosteronu
 • uvolnění testosteronu z tělesných zásob bílkovin

Není třeba shánět testosteron externě, když máte svůj vlastní

Podpora vlastní tvorby testosteronu, stejně jako úprava životního stylu a jídelníčku má rozhodně něco do sebe. Ovšem proč se obtížně štrachat za těžko dosažitelnými metami, když si můžete jejich zdolávání výrazně usnadnit?
Právě Testofen® dokáže „vyhnat“ lenivě odpočívající testosteron z jeho bílkovinového pohodlí a vrátit ho tam, kde je nejvíce třeba – do organismu*. Ten proces má poté příznivý vliv na:

 • výdrž
 • svaly
 • energii
 • libido

Navíc není metabolický průběh celé přeměny ničím omezen. Jde vlastně o takový malý koloběh. Testosteron se ukládá do bílkovinných struktur a Testofen® ho navrací do krevního oběhu. I díky tomu je přírodní doplněk stavy Maxulen® více než vhodný pro dlouhodobé každodenní užívání.

* Vysvětlení od výrobce:
* (1) Rao, A. a kol., Testofen je specializovaný výtažek ze semen Trigonella foenum-graecum, jež redukuje příznaky snížení hladiny androgenních hormonů související s věkem, zvyšuje hladinu testosteronu a zlepšuje sexuální funkce u mužů procházející zdravým stárnutím v dvojitě slepé randomizované klinické studii. (Studie. Aging Male, 2016. 19 (2): str. 134-42.).

 

Testofen® a ještě něco navíc aneb složení

Hlavní gró účinnosti tvoří právě Testofen®. Společnost Nordic Health s.r.o. však patří na poli přírodních doplňků stravy ke zkušeným matadorům a velmi dobře ví, jak může být pro účinnost jedné jediné složky důležitá synergie alias interakce s těmi ostatními. Účinek Testofenu® se tak navíc rozhodli podpořit ještě:

 • zinkem
 • hořčíkem
 • vitamínem B6

 

Co je to vlastně Testofen®?

Nejde o nic jiného než standardizovaný a kvalitně vyčištěný výtažek z Pískavice řeckého sena (Fenugreek nebo odborně Trigonella foenum-graecum). Z botanického hlediska jde o nenápadného příbuzného našeho jetele nebo vojtěšky. V přírodě byste ho poznali podle půvabných žlutých kvítků, a později i podle světle hnědých lusků ukrývajících semena stejné barvy. A právě z nich je Testofen® získáván.

Ideální vzpruha pro metabolismus

Nejčastěji bývá Pískavice řecké seno předepisována na problémy související s fungováním metabolismu nebo pro zlepšení zdravotního stavu žaludku a střev. Velmi významný je však také její vliv na celkovou vitalitu mužského organismu. Z účinných látek je třeba vyzdvihnout:

 • diosgenin užívaný jako univerzální tonikum, ovlivňující mimo jiné i sexuální libido a výdrž
 • steroidní saponiny
 • steroly
 • éterické oleje
 • proteiny
Měli byste vědět:
Kvůli výše zmíněným účinkům si tuto rostlinu oblíbili už staří Egypťané nebo Řekové. Ale znali ji i středověcí mniši – doporučovali ji na problémy s játry, ledvinami nebo trávením.

 

Jaké účinky má na mužský organismus hořčík, B6 a zinek?

Ale pojďme si stejně podrobně rozebrat i další účinné látky. Proč přípravek Maxulen® vsadil právě na toto trio?

 • Hořčík by si měli všichni muži zapsat do červeného rámečku. Je totiž skvělý na prostatu, pomáhá udržovat optimální stav imunitního a kardiovaskulárního systému, a neobejde se bez něj ani správné fungování svalů a ostatního pohybového aparátu.
 • Zinek – už jste slyšeli o tom, že pokud si žena dopřeje chutnou svačinku v podobě orálního sexu, přijme zároveň s potěšením také slušnou dávku zinku? Aby ne, vždyť právě zinek zvyšuje produkci testosteronu, aktivitu spermií a samozřejmě příznivě působí také na potenci. Ženy ho pak ocení především v oblasti celkové imunity a psychického zdraví 🙂
 • Podíváme-li se na složení přírodního doplňku stravy Maxulen®, najdeme tu mimo jiné i vitamín B6. Ten využijeme především při lepším vstřebávání zinku a hořčíku, a sám o sobě dokáže ovlivnit také produkci optimálhladiny hormonů, vytváření dobré nálady a rovněž slouží jako prevence nejrůznějších onemocnění.

Kompletní složení přípravku Maxulen®:
Testofen®, výtažek ze semene pískavice řeckého sena (Trigonella foenum graecum), plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin-hydrochlorid.

 

Účinky Maxulenu® podle výrobce

Ale dost už o složení a přejděme in medias res k jádru věci. Jaké účinku vlastně Maxulen® na mužský organismus má?

 

Složka: Účinky:
Testofen® přispívá k:
 • uvolnění vázaného testosteronu v těle (potvrzeno studií, více ZDE)
 • pomoc při podpoření a udržení rovnováhy metabolismu tuků
 • podpora růstu svalové hmoty
 • povzbuzení libida a sexuálního prožitku (potvrzeno studií, více ZDE)
Zinek přispívá k:
 • udržení normální hladiny mužského hormonu Testosteronu v krvi
 • podpoře normální plodnosti a reprodukce
Hořčík přispívá k:
 • normální psychické činnosti
 • normálnímu energetickému metabolismu
Vitamin B6 přispívá ke:
 •  snížení únavy a vyčerpání

Pro koho je Maxulen® určen

Jde o přípravek speciálně vyvinutý pro muže nad 35 let věku. V žádném případě se nesnaží zvýšit přímým způsobem hladinu testosteronu v krvi. Snaží se spíše eliminovat následky jeho nedostatku v organismu.

Věděli jste, že:
Maxulen® má největší obsah patentované složky Testofen® na našem trhu? Vyšší koncentraci tohoto specializovaného extraktu z Pískavice řeckého sena zkrátka neseženete.

V každém případě tedy doporučujeme podrobně studovat složení! A dát je samozřejmě třeba i na správné skladování. Tablety by měly být chráněny před přímým slunečním zářením a teplotami přesahujícími 25°C. Zvláště v létě to může být problém, naštěstí jim krátkodobé uložení v chladničce rozhodně neuškodí.

A pozor dejte i na nejmenší ratolesti. Trocha vitamínů by jim sice nejspíš neublížila, ale vy byste rozchodně nechtěli sbírat vaše rozsypané a ožužlané poklady někde pod gaučem.

 

Užívání a dávkování Maxulenu®

I tady je nám Maxulen® více než sympatický. Užívá se totiž jedna tableta denně po větším jídle.bez návaznosti na jídlo. Zapíjí se vodou nebo jakýmkoliv dobrým nápojem. Vyloučen by měl být jen alkohol.

 

Náš tip:
Pokud byste po užití Maxulenu® pocítili nějaké trávicí obtíže, dejte si ho pro příště pouze společně s jídlem. Svého lékaře vždy informujte o tom, že užíváte tento doplněk stravy.

 

Maxulen – heuréka

Pokud máte ve zvyku hledat nejlepší cenu na heuréce, tady to nepůjde. Není potřeba, protože byste stejně nedostali lepší necu, než když objednáte na oficiálních stránkách(viz. níže).

 

Kolik Maxulen® stojí a kde ho koupit

Dobrou zprávou je, že pro svého pomocníka nemusíte vůbec nikam chodit. Stačí ho objednat na oficiálních stránkách a nechat si ho doručit až domů. Můžete se těšit z nízké ceny bez přirážek za marži nebo nutností nákupu „výhodného“ nákupu ještě jiného produktu, jak už to v podobných akcích často bývá.

Náš tip:
První balení je možné vyzkoušet s 300 Kč slevou na objednávku!

Využijete-li promo akce, přijde vám první balení Maxulen® až domů jen za 298 Kč. Platíte pouze za přípravek.Budete-li s přípravkem spokojeni, bude vám každý měsíc chodit malý balíček s vaší pravidelnou dávku, a to za cenu 598 Kč.

CHCI SLEVU 300 Kč

Pouze 20 Kč denně!

Jedna denní dávka vás tak vyjde přibližně na 20 Kč. Mnohé multivitaminy z lékáren však bývají podstatně dražší, aniž by byly tak úzce profilově zacílené jako právě Maxulen®!

Náš tip:
Nemusíte se bát, že vaši sousedé nebo pošťák zjistí něco o vaší nedostatečné kondici. Maxulen® vždy dostanete ve standardizované obálce, na níž je uvedeno pouze jméno příjemce, a tím je Nordic Health s.r.o. Vše je tak absolutně diskrétní a bezpečné.

 

Budete-li mít nějaké dotazy k přípravku nebo se u vás během užívání vyskytnou jiné než výše popsané potíže, neváhejte využít bezplatnou konzultační linku přístupnou každý všední den. Stačí zavolat na číslo 800 888 524 a od pověřeného odborně proškoleného pracovníka se dozvíte vše, co vás bude zajímat.

 

Maxulen® na internetu

Největší výhody produktu

Pojďme si nyní shrnout hlavní výhody a nevýhody recenzovaného produktu. Zajímá vás, které budou převažovat?

 

Výhody

 • jedinečné složení pro muže po patentovaná složka Testofen® (nejvyšší koncentrace na trhu)
 •  snižuje negativní dopady klesající hladiny testosteronu
 • sleva 300 Kč na nákup prvního balení
 • jednoduché užívání
 • bez vedlejších účinků
 • vhodný k dlouhodobé podpoře vitality

Nevýhody

 • pro někoho vyšší cena
 • dostupnost pouze přes internet
 • protože se jedná o doplněk stravy je třeba ho brát pravidelně a dlouhodobě

 

Maxulen® – doporučení na závěr

V redakci jsme Maxulen® ohodnotili jako velmi zajímavý a přímočarý přípravek, který se neschovává za žádné plané sliby. Naopak, svou účinnost může doložit řadou studií. Staví na rezervách našeho organismu, místo aby dodával další externí látky a prostředky. Umí si poradit s následky andropauzy (mužského přechodu) a může ho užívat prakticky kdokoliv. Cena za měsíční badlení pak vychází příznivěji, než u řady srovnatelných produktů. Sympatický jet také bleskový nákup přes internet a program pravidelného zasílání, který je nutný k dosažení těch nejlepších výsledků.

 

Maxulen®

Maxulen®
9.3

Maxulen®

9/10

  Plus

  • - jedinečné složení pro muže po patentovaná složka Testofen® (nejvyšší koncentrace na trhu)
  • - snižuje negativní dopady klesající hladiny testosteronu
  • - sleva 300 Kč na nákup prvního balení

  Mínus

  • - dostupnost pouze přes internet
  • - pro někoho vyšší cena

  Komentáře

  1. Honza Září 3, 2018
   • Filip Dvoracek Září 8, 2018
  2. Jarda Leden 24, 2019
  3. Honza Brabec Červen 5, 2019