Naturamed FlexiMed recenze a zkušenosti, složení, dávkování, cena, vedlejší účinky a belení zdarma

FlexiMed recenze a zkušenosti – pomoc pro vaše klouby. Zůstává smutným faktem, že problémy pohybového aparátu a především s klouby patří mezi stále rozšířenější zdravotní neduhy. Odhaduje se, že dnes se s takovými problémy potýká okolo dvou milionů lidí v ČR (bereme-li v úvahu dospělou populaci nad 30 let věku).

Jde o velmi nepříjemné obtíže, které mohou výrazně ovlivnit náš životní styl. Obvykle totiž nekončí jen u občasné bolesti, postupně se z původně nevinných známek obtíží může rozvinout artritida a revmatické potíže. A ty mohou dále způsobovat ještě větší bolest, a jedním dechem rovněž omezovat pohyb a bránit nám v normálním životním tempu a stylu.

 

Potíže s klouby si nevybírají – FlexiMed na klouby

Tyto problémy se navíc navzdory rozšířenému názoru nevážou pouze na starší lidi. Právě naopak, bolestmi kloubů může trpět i mladší věková skupina. Obvykle však bývá prvotní příčina stejná – nedostatečná výživa kloubního vaziva a dalších složek, které k bezbolestnému a plně flexibilnímu pohybu nezbytně potřebujeme.

Přijímání kolagenu nebo MSM z běžné stravy je obvykle nedostačující, a proto se leckdy uchylujeme k užívání nejrůznějších přípravků a doplňků stravy, které se na tuto oblast zaměřují. A na co si při jejich výběru dát pozor? Hledejte především produkty, složené výhradně z přírodních ingrediencí, které mohou kosti a chrupavky zesílit přirozeně zevnitř. Tyto složky obvykle jako bonus dokážou posílit svalovou strukturu, což může také pomoci odstranit vaše pohybové problémy. A ve složení by se měly objevit také protizánětlivé složky, protože když nějaká část našeho těla nefunguje správně, leckdy je dalším krokem v této oblasti právě rozvinutí zánětu, který dále snižuje funkčnost celé části těla jako celku.

 

5 bodů, podle kterých vybírat přípravky na klouby

Pojďme tohle všechno shrnout do pěti jednoduchých pravidel, jež vám pomohou vsadit na toho správného výživového koně. Jaký by tedy nejlepší přípravek na klouby měl být?

 • Měl by být protizánětlivý, a to především díky přírodním složkám, jež mu mohou pomoci působit na správném místě a tak velmi efektivně snížit záněty a další problémy v těle.
 • Měl by také pomoci s regenerací – pamatujte si, že často, pokud se chrupavkové tkáně opotřebují, nemají už sílu na další obnovu a váš pohyb tak může být omezen. Správně vybraný přípravek by měl pomoci regenerovat tyto tkáně a samozřejmě také posílit chrupavku.
 • Dokáže posílit svalovou strukturu – chrupavky totiž v těle nestojí samostatně. Svaly drží a celkově podporují klouby, takže je důležité při složení té správné kloubní výživy myslet i na ně. Kvalitní doplněk na klouby tedy může posílit i strukturu svalů.
 • Složky v přípravku jsou přírodní – jiné ani nechtějte. Každý tableta, prášek nebo kapsle musí být vyrobeny z přírodních složek a obsahovat různé živočišné nebo rostlinné extrakty. Jedině tak si můžete být jistí, že se nebudete muset potýkat s žádnými vedlejšími účinky.
 • Objednání produktu musí být snadné – chtějte takový přípravek, který si můžete snadno objednat na oficiálních stránkách výrobce. V takovém případě totiž získáte nižší cenu, protože neplatíte za různé přirážky obchodníkům nebo distributorům.

Chtějte jasný horizont účinků. I přírodní složky by měly mít jasné schéma působení, pokud tedy mají tu správnou koncentraci. Všeobecně platí, že při doporučeném dávkování přípravku by se první zlepšení mělo objevit do dvou týdnů, je však nutné užívat jej nepřetržitě po dobu alespoň 14 dnů.

Naturamed FlexiMed – Akce – 1.balení ZDARMA, vzorek zdarma

Přírodní doplněk stravy pro zdraví kloubů může pomoci zmírnit bolest kloubů, a to je jednoduše tak, že obsahuje přírodní ingredience, které snižují problémy s klouby, čímž pomáhají také tišit bolest a udržovat správnou funkci kostí. Protože obsahuje pouze přírodní složky, měl by být pro běžné užívání zcela bezpečný, přesto však vždy doporučujeme číst návod k použití.

Mezi novinky s vyváženým složením patří na našem trhu přípravek FlexiMed. Jeho složky mají:

 • prokázaný účinek na kloubní chrupavky, kosti a svaly
 • unikátní norskou recepturu
 • nabízí komplexní péči s 8 účinnými látkami

Podpořte své chrupavky. Odhaduje se, že 15–20 % běžné české populace trpí nějakou formou onemocnění pohybového aparátu. A není tajemstvím, že většina z nich je způsobena onemocněním kloubů. Bolest kloubů tak může být vytvářena především zánětem, ale také opotřebením chrupavky, nebo nějakou závažnou metabolickou poruchou (sem patří kupříkladu dna) nebo dokonce velmi vážným autoimunitním onemocněním (jako je například obávaná Crohnova choroba). Chronické záněty kloubů však nestojí v našem zdraví samostatně. Mohou totiž vést k poškození chrupavek, kostí a vazů.

Účinné složky přípravku FlexiMed se starají o zdraví naší kloubní chrupavky. Právě ta pomáhá tlumit pohyby našich kloubů, zmírňuje otřesy apod. Bez ni by se o sebe kloubní hlavice začaly navzájem třít, což by velmi rychle vedlo k jejich poškození a opotřebení. A co vlastně v produktu najdeme?

Vyzkoušet FlexiMed ZDARMA

 

FlexiMed – účinné složení pro vaše klouby

Základem účinného složení tohoto produktu je vápník, který zná jako perfektní pomocníka pro zdraví kloubů a kostí většina z nás. U FlexiMedu je jeho zdrojem kostní moučka z lososů. V přípravku jde ruku v ruce také s glukosaminsulfátem, který můžete znát i z jiných kvalitních doplňků stravy určených na klouby.

K vápníku se váže hned několik schválených zdravotních tvrzení:

 • Je nezbytný nezbytný pro udržování zdravých kostí v našem těle a samozřejmě také zubů.
 • Také významným dílem přispívá k normální srážlivosti krve.
 • Přispívá k procesu dělení a specializace buněk.
 • Je rovněž opravdu nezbytný pro činnost svalů.
 • Vápník také pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů.
 • Ve správné koncentraci podporuje udržování normálního energetického metabolismu v našem těle.
 • Neodmyslitelně se podílí i na funkci nervových přenosů.

Receptura byla sestavena v Norsku (právě odtud pochází také kostní moučka z lososů používaná ve složení) a váže se k němu také unikátní patentovaná metoda získávání vápníku z mořských zdrojů. Získáte komplexní péči s 8 účinnými látkami, jež se podílí mimo jiné i na na normální tvorbě kolagenu, který je nezbytný pro normální funkci kostí a svalů.

FlexiMed složení – Hydrolyzovaný kolagen typu II a další výhody

Málokdo to ví, ale existuje hned několika typů kolagenu, z nichž mají různé druhy také různé možnosti ohledně vstřebávání do lidského těla. Jinými slovy – některé z nich se vstřebávají snáze než jiné. A právě proto obsahuje FlexiMed hydrolyzovaný kolagen typu II, který se v tomto ohledu pyšní skvělými vlastnostmi.

Jeho působení je ještě podpořeno vitamínem C, který je v organismu nezbytný pro celou řadu zdravých procesů. My ho známe především jako posilovač imunity a antioxidant, ovšem to nejsou jeho jediné benefity. Mezi schválená zdravotní tvrzení patří mimo jiné také:

 • Pomoc při udržování tvorby kolagenu, který je nezbytný nejenom pro normální funkci chrupavek, ale také pro optimální fungování a vývoj cév, kostí, dásní a kůže.
 • Vitamín C také prokazatelně přispívá k normální funkci imunitního systému .
 • Jako antioxidant také pomáhá při ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Ve správné koncentraci zvyšuje vstřebávání železa.
 • Mezi prokázané účinky také patří podpora energetického metabolismu.
 • Podle dostupných studií také snižuje míru únavy a vyčerpání.
 • A v neposlední řadě také přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.

Mangan, hořčík a vitamín D

To však není vše, co ve FlexiMedu najdete. K mání jsou i další tři účinné látky: mangan, hořčík a vitamín D. A jaká jsou schválená zdravotní tvrzení pro tyto látky? Uveďme například tyto:

Mangan

 • podporuje tvorbu pojivových tkání
 • podílí se na energetickém metabolismu

Hořčík

 • přispívá k normální funkci nervové soustavy
 • podporuje psychickou činnost
 • pomáhá udržovat normální činnost svalů
 • přispívá k udržování zdravých kostí a zubů

Vitamín D

 • především přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
 • také podporuje udržování normální hladiny vápníku v krvi
 • jedním dechem pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů
 • podílí se na procesu dělení buněk

Extrakty ze zázvoru pro vaše klouby

Poslední důležitým prvek, který ve FlexiMedu najdete, je také zázvor. Ten známe především z orientální mediciny, ovšem uplatní se i v přípravcích na klouby. A jaká zdravotní tvrzení s mezinárodním schválením pro něj platí?

 • příznivě působí na svalovou funkci
 • zázvor také pomáhá udržovat obranyschopnost
 • složky v něm podporují imunitní systém
 • pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru
 • také posiluje vitalitu a energii
 • pomáhá udržovat normální funkci trávicího ústrojí
 • příznivě působí na cévy a srdce

Společně s ostatními složkami tak působí maximálně synergicky a jeho přítomnost tedy rozhodně není zanedbatelná.

Složení 3 kapslí (minimální denní dávka)

Glukosaminsulfát 800 mg, kostní moučka z lososa atlantského (rybí výrobek) s obsahem vápníku 120 mg (15 % RHP*), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid hořečnatý s obsahem hořčíku 250 mg (66 % RHP), plnidlo: inulin, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (100 % RHP), protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, zázvor mletý 25 mg, hydrolyzovaný kolagen typu II 10 mg, aroma vanilka/citron, síran manganatý s obsahem manganu 2 mg (100 % RHP), cholekalciferol (vitamín D3) 5 μg (100 % RHP), lešticí látka: hydroxypropylmethylcelulóza, barviva: oxid titaničitý, měďnatý komplex chlorofylinu

FlexiMed – zkušenosti a recenze, forum, heureka

A co na užívání přípravku říkají uživatelé, kteří ho již vyzkoušeli? I když je na našem trhu teprve krátce, ve skutečnosti už si ho jako pomocníka pro lepší pohyb zvolila celá řada lidí. A tady jsou zkušenosti některých z nich:

Klára

„Celý život trpím nadváhou, ale na druhou stranu také aktivně sportuji. A tak jsem si říkala, že nějaké vitamíny na klouby budu řešit až ve stáří…. I když jsem zarytý odmítač jakýchkoliv tablet, tenhle doplněk stravy jsem brala celý měsíc opravdu poctivě. A pochopila jsem, že jsem asi měla problém. Po probuzení jsem totiž neměla tolik ztuhlá záda. A na oddílové výpravě mi ani jednou neluplo v koleni. Předtím jsem vůbec netušila, že by to všechno mohlo souviset…“

Emimino.cz

Petra

„….Chodím na dlouhé procházky se psem, 1 x týdně tanec, běh, in-line, plavání, lyže. Nějakou dobu jsem cítila, že zřejmě s přibývajícím věkem klouby začínají pobolívat. V tancování jsem hodně „cítila“ kyčle a u běhu a chození zase bolest v koleni a v nártech. FlexiMed užívám 3 měsíce a ačkoliv je na balení 3 x denně, užívám 1-2 x denně a opravdu funguje. Bolest v kloubech pomalu a postupně ustoupila, po opravdu velké zátěži ještě občas trochu bolest cítím, ale jinak mi tento produkt opravdu pomohl….“

Zenysro.cz

Dagmar

…Oceňuji praktické balení,tablety nejsou příliš velké, dobře se polyká. velmi mě nadchl vysoký obsah vápníku. Užívám si teď snadný pohyb a velký příval energie. Rozhodně bych doporučila i ostatním, protože se mi zlepšila nejen kondice ale i pleť, což velmi oceňuji…

Heureka.cz

 

Největší výhody FlexiMedu podle recenzentů

A co ještě zákazníky zaujalo a rádi by to takříkajíc vypíchli? Podívejte se na to, co má FlexiMed oproti jiným produktům navíc, nebo co se na něm lidem nejvíce líbí.

 • účinnost přípravku
 • vysoký obsah kolagenu a glukosaminu
 • 1 balení k vyzkoušení zdarma
 • příjemná chuť tablety
 • hladký povrch, díky jemuž se dobře se polyká i bez vody
 • velikost tablety
 • úleva od bolesti
 • velikost tablet je akorát pro pohodlné spolknutí
 • není návykový
 • čistě přírodní přípravek
 • působí na kloubní chrupavky, kosti i svaly
 • obsah kvalitního vitamínu C
 • příznivá cena, balení 90 tbl. /299 Kč
 • skvělá cena, firma zasílá pouze za poštovné 49 Kč

 

A jaká jsou negativa? Těch uživatelé naštěstí nezmiňují mnoho:

 • interval užívání – 3 x denně
 • velké tablety
 • balení (někteří uživatelé by dali přednost blistrům)
 • reakce na pomocné látky

 

Na co si dát pozor – vedlejší účinky FlexiMed

K poslednímu negativnímu bodu bychom se měli ještě vrátit. Jde o důvod, proč byste vždy měli před užíváním jakéhokoli přípravku pečlivě číst jeho složení. V přípravku FlexiMed najdete tyto pomocné látky:

mikrokrystalická celulóza, inulin (plnidla), stearát hořečnatý, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý (protispékavé látky), aroma vanilka / citron, hydroxypropylmetylcelulóza (leštící látka), oxid titaničitý, měďnatý komplex chlorofylinu (barviva)

Pokud tedy víte, že jste na některou z nich alergičtí, tak přípravek rozhodně neužívejte.

 

FlexiMed tablety v lékárně a cena – kde pořídit nejlevněji

Tento produkt patří mezi přípravky, které si můžete objednat přímo od výrobce. Jedno balení vychází aktuálně na pouhých 299 Kč, a to právě proto, že nikdy nepřiplácíte nic navíc distributorovi ani prodejci.

Vyzkoušet FlexiMed ZDARMA

 

Nejčastější otázky ohledně přípravku FlexiMed – FAQ

Je nějaká slevová akce na FlexiMed?
 • první balení je zdarma – hradí se pouze poštovné
 • zvýhodněné roční balení za 299 Kč na měsíc
Proč je Fleximed nejprodávanější kloubní výživa?

Díky prvnímu balení zdarma a historii, kterou má firma v České republice, patří Fleximed mezi nejprodávanější kloubní výživy.

Výhodou jsou i známé tváře, které přípravek propagují.

Proč objednávat u narutamed pharmaceuticals?
 • patří mezi největší české dodavatele norských doplňků
 • má dlouhou historii – na trhu je od roku 2006
 • zakladatelé mají v této oblasti více, než 30 let zkušeností
 • silné složení, vysoká účinnost jejich doplňků
 • vysoký důraz kladený na kvalitu produktů (čistota, způsob výroby)
 • přes 2 milióny spokojených zákazníků
Je možné získat Fleximed vzorek zdarma?

Ano, první balení všem zákazníkům doručí zdarma. Je možné objednat balení pro sebe zdarma a druhé například na manžela, pokud vás bolí klouby a chcete vyzkoušet doplněk oba.

Podle nás jde o velmi dobrou volbu. I když je FlexiMed na našem trhu zatím novinkou, dokázal si již nasbírat dlouhou řadu spokojených uživatelů. A recenze od lidí jsou vždy lepší než jakýkoliv článek v magazínu nebo lákavá reklama v médiích.

FlexiMed

FlexiMed
9.7

FlexiMed

10/10

  Plus

  • - 1.balení ZDARMA
  • - účinnost přípravku
  • - příznivá cena
  • - čistě přírodní přípravek

  Mínus

  • - těžko dostupný v lékárně

  AKCE - FlexiMed měsíční balení zdarmaVyzkoušet ZDARMA