ReduXin Forte recenze – látka certifikovaná EU prokazatelně redukující tělesnou váhu

ReduXin Forte recenze – látka certifikovaná EU prokazatelně redukující tělesnou váhu: Snížení tělesné hmotnosti je v současné době velmi diskutovaným tématem. Pomoci vám s ním mohou různé produkty. Měly byte si však vybrat takový, který obsahuje jen přírodní složky a není tedy pro náš organismus nijak nebezpečný.

Jde o základní kritérium, které by vám mělo napovědět, zda je ten či onen výrobek vhodný právě pro vás. Vyplatí se také dívat na recenze od zákazníků nebo na to, za jakou cenu se prodává v obchodech. A pátrejte také po tom, zda mají deklarované látky prokazatelné účinky, které by vám pomohly k vysněné redukci hmotnosti.

ReduXin pro redukci váhy

Šikovný přírodní doplněk stravy ReduXin je určen pro všechny, kdo chtějí zhubnout. A nabízí k tomu poměrně jednoduchou cestu. Díky účinné složce glukomannan (její účinky jsou vědecky dokázány). Právě glukomannan má velmi dobrý vliv na snížení hmotnosti v produktu ReduXin ho navíc najdete společně s vitamíny B3 a B13. A proč je důležitá právě tato dvojice? Jde totiž o vitamíny, které podporují váš energetický metabolismus. Glukomannan samotný funguje tak, že dokáže skvěle zaplnit místo v žaludku, takže získáte dřívější pocit sytosti,což pomůže omezit množství zkonzumovaného jídla. Kromě toho také:

 • pomáhá vstřebávat proteiny
 • a pomáhá vstřebávat tuky.

Více o glukomannanu

Jde o látku, která se získává z hlíz rostliny zvané zmijovec indický (Amorphophallus konjac), jemuž se jinak říká “Áronova hůl” nebo také konjac. Jedná se o vlákninu s vysokou viskozitou. A proč je to důležité? Touto vlastností se liší od jiných vláknin na trhu především tak, že mnohem lépe vstřebává vodu a následně se mění v gel, takže svým konzumentům jednoduše zaplní žaludek a dodá pocit sytosti. Nakonec je z organismu vyloučena ven, aniž by zanechala jakékoli stopy. A abychom nezapomněli – skvěle také prospívá střevům.

Další výhodou je to, že tato vláknina má velmi nízký obsah kalorií. Trik je v tom, že náš organismus totiž vlákninu neumí strávit, proto jím jen jednoduše netečně projde. Přítomnost vitamínů skupiny B některé vlastnosti glukomannanu ještě umocňuje. Ale nesmíme zapomenout ani na přítomnost chromu. Ten dokáže v našem těle následující:

 • reguluje hladinu krevního cukru
 • a tím opravdu velmi snižuje chuť na sladké.

Celkem tedy v přípravku ReduXin Forte najdete hned 5 účinných látek, které dohromady poskytují velmi vyvážené složení:

 • glukomannan (konjac),
 • vitamín B3,
 • vitamín B6,
 • vitamín B13
 • a chrom.

Měli byte vědět: Glukomannan je jediná látka certifikovaná EU prokazatelně redukující tělesnou váhu!

Denní dávka účinných látek

A jak se ReduXin Forte užívá? Doporučeny jsou 2 tablety 3krát denně nejlépe 30 minut před každým hlavním jídlem. Obsah účinných látek, které během dne přijmete, poté vypadá (podle oficiálních informací společnosti NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o.) takto:

Účinná látka Obsah v 6 kapslích
Glukomannan – rozpustná vláknina 3 000 mg
Nikotinamid (niacin alias vitamín B3) 16 mg (100 % RHP*)
Chrom (jde o chlorid chromitý) 40 μg (100 % RHP)
Pyridoxin-hydrochlorid (jde o vitamín B6) 1,4 mg (100 % RHP)
Methylkobalamin (jde o vitamin B12) 2,5 μg (100 % RHP)
 • RHP je zkratka pro Referenční hodnota příjmu

Měli byste také vědět, že tablety je vždy třeba zapít velkou sklenicí vody. Je nutné je přijmout před jídlem alespoň 400 ml tekutiny, aby ji mohl konjac správně absorbovat a částečně tak zaplnit žaludek.

ReduXin Forte v sobě navíc obsahuje ještě i další účinnou látku – metformin. Jde o látku, jež ovlivňuje stravitelnost cukru a stará se o to, aby byl jeho přebytek aktivně vylučován z těla. Není bez zajímavosti, že metformin se používá při léčbě cukrovky..

Kompletní složení kapslí ReduXin Forte:

Složení šesti kapslí: glukomannan (Amorphophallus konjak) rozpustná vláknina 3 000 mg, plnidla: celulóza, setearát hořečnatý, nikotinamid (niacin, vitamín B3) 16 mg (100 % RHP*), chrom (chlorid chromitý) 40 μg (100 % RHP), pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6) 1,4 mg (100 % RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, methylkobalamin (vitamin B12) 2,5 μg (100 % RHP). Obal

Z čeho jsou vyrobeny kapsle: bovinní želatina, plnidla: celulóza, stearát hořečnatý, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Kde koupit ReduXin

Tento doplněk stravy oficiálně můžete zakoupit přes internetové stránky. Patří pod známou značku Naturamed.cz. Tato firma je na trhu již dlouho, vznikla v 90 letech a pochází ze Skandinávie. A již její první výrobek měl velký úspěch, začala totiž prodávat přírodní rybí olej, vyráběný podle 150leté tradice. Šlo opravdu o zásah do černého, Rybí olej v sobě totiž obsahuje nejcennější nenasycené mastné kyseliny na světě. A pro nás organismus jsou naprosto nezbytné.

A kdy si mohli výrobky firmy NaturaMed poprvé koupit čeští spotřebitelé? Na český trh tato firma vstoupila v roce 2006. Těší se velké oblibě a sbírá dokonce i nejrůznější ocenění. Měli byste vědět také to, že Státní zdravotní ústav v Praze udělil produktu ReduXin certifikát o zdravotní bezpečnosti.

Výhodná nabídka 1 + 1 balení ZDARMA

Recenze od uživatelů

Zbývá se ještě podívat na to, jak spolupráci se společností NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o. hodnotí zákazníci. Recenze jsou z oficiálních stránek produktu, jakékoli nezávislé jsou bohužel prakticky nevyhledatelné.

„S produktem mám jenom dobré zkušenosti, jak s jeho dodáváním, tak i s jeho účinky, nemám nač si stěžovat. Váš zákaznický servis jsem využila již několikrát a pokaždé to byla příjemná zkušenost, vstřícní lidé.“

Ivana Beranová Praha

„U společnosti NaturaMed jsme s manželem zákazníky asi 3, nebo 4 roky. Užíváme totiž pravidelně ještě jiný přípravek podporující udržení naší vitality a zdraví.“

Jaroslava Vítovcová Praha

Jak nakoupit

Cenu za produkt platíte přímo, není tedy navyšována o provize nejrůznějších spotřebitelů. Vybrat si můžete ze tří možností doručení:

 • Česká pošta
 • Zásilkovna
 • PPL

A vybrat si můžete i ze tří možností platby:

 • Bankovní převod
 • Platba kartou
 • Go-Pay

Výhody a nevýhody přípravku ReduXin Forte

Pozitiva

 • Přírodní doplněk stravy na hubnutí.
 • Přírodní složení.
 • Výhodné akce – 1+1 ZDARMA
 • Vyvážené složení: glukomannan (konjac), vitamíny B3, B6 a B13 a chrom.
 • Dodává pocit sytosti.
 • Snížení chuti k jídlu bez pocitu hladu.
 • Obsahuje pouze látky přírodního původu.
 • Nejsou známy žádné kontraindikace s léky. *

* Výrobce nicméně doporučuje se v případě, že trpíte chronickým onemocněním, poradit se svým

ošetřujícím lékařem.

Negativa

 • Není určeno dětem do 3 let.
 • Nevhodné pro užívání, pokud trpíte alergií na jakoukoli složku.
 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nemožno zakoupit mimo internet.

Nejlevněji ZDE

Jak tedy shrnout recenzi přípravku ReduXin Forte? Jde o produkt s čistě přírodním složením, u něhož nemusíte žádat o předpis lékaře. Obsahuje účinné látky a je vhodný téměř pro kohokoliv. Pro někoho může být nevýhodou i to, že je třeba denně spolknout 6 tablet (dvě tablety před každým hlavní jídlem). A někomu nemusí být příjemné ani, to že je třeba ReduXin Forte vždy objednávat přes internet. Běžně v lékárnách ho totiž nekoupíte. Ovšem díky tomu, že se zároveň vyhnete jakýmkoliv poplatkům určeným pro překupníky, si můžete užít dobrou cenu. Navíc bývají často k dispozici nejrůznější akce, aktuálně například 1 + 1 zdarma.