Zvětšení poprsí přirozenou cestou

Zvětšení poprsí přirozenou cestou – Hlavním důvodem, proč lidé drží dietu a cvičí, je dosáhnout lepšího fyzického vzhledu, a to není rozhodně nic špatného. Ale jedním z největších ženských přání je zvýšení jejich velikosti prsou. Pokud jste jednou z nich, možná vás překvapí, když zjistíte, že existují způsoby, jak získat větší prsa bez operace. Je to pravda, nemusíte jít na operaci a utratit tisíce za prsa, která vám v konečném důsledku mohou způsobit další komplikace později. Existuje mnoho různých přirozených metod, které mohou pomoci zvýšit velikost o jednu nebo dvě velikosti.

Získejte větší prsa přirozeně

Pokud se chcete dozvědět, jak získat větší prsa, pokračujte v čtení. Metody, které představíme, nejsou typu „nosit podprsenku přes podprsenku“, nebo dokonce „zvýraznit svá prsa make-upe“, což je nesmysl. Následující metody jsou vyzkoušené a pravdivé. Samozřejmě to neznamená, že budou pracovat pro všechny. Je důležité mít na paměti, že výsledky mohou být omezené a trpělivost je klíčová.

 

1. Které jídlo jíst?

Pokud budete jíst správné potraviny, v průběhu času můžete zaznamenat nárůst poprsí. To, co hledáme v potravinách, je estrogen a fytoestrogen. Nejen, že tyto potraviny pomohou stimulovat růst prsu, potraviny bohaté na fytoestrogeny pomáhají zabránit rozvoji strií, které se mohou objevit.

 

Potraviny bohaté na estrogen:

 • Ovoce: jablka, třešně, švestky.
 • Zelenina: mrkve, okurky, petrželka, červená řepa, česnek.
 • Oříšky a semínka: mandle, kešu, lněná semínka, slunečnicová semínka, fenyklová semínka, kmín.
 • Obiloviny: rýže, pšenice, ječmen.
 • Další: cizrna, sója, kuřecí maso.

 

Potraviny bohaté na fytoestrogen:

 • Ovoce: jahody, maliny, vodní meloun, švestky, dýně.
 • Zelenina: zelené fazolky, fazolové klíčky, kapusta.
 • Oříšky: pistácie, vlašské ořechy.
 • Nápoje: červené a bílé víno, zelený a černý čaj.

Existuje velká šance, že již ve své současné stravě jíte mnohé z těchto potravin. Pokud chcete začlenit více těchto potravin do své stravy, nepřemáhejte se. Začněte začleněním 2-3 nových jídel týdně. Než si to uvědomíte, budete pravděpodobně jíst všechny uvedené potraviny.

Zvětšení poprsí přirozenou cestou

2. Jak cvičit?

Pravděpodobně už jste slyšeli o tom, že se váš zadeček může zvětšit a vytvarovat, pokud ho budete cvičit. Jak je to ale s cvičením na zvětšení poprsí? Jistě, prsa jsou vyrobena převážně z tuku, ale jsou zde svaly, které určují, jak prsa sedí na vašem těle. Takže pravdou je, že cvičením si ve skutečnosti nezvětšujete svá prsa. Místo toho zlepšujete jejich orientaci, pevnost a tvar. Pravidelným cvičením správných svalů budete moci těžit z výhod během několika týdnů.

Není nutné, abyste chodili do tělocvičny, abyste tato cvičení provedli. Nejlepší by bylo, kdybyste se rozhodli cvičit z domova. Pro dosažení nejlepších výsledků z vašeho cvičení zaveďte do jídelníčku co nejdříve po začátku cvičení nejméně 30 gramů bílkovin a sacharidů.

Cvičení na podporu růstu prsů:

 • Kliky: Jeden z nejzákladnějších cviků. Kliky jsou účinné při vyvíjení svalů, které vám mohou pomoci získat vzhled větších prsou. Pokud zjistíte, že tradiční kliky jsou trochu těžké, pak zkuste nejprve dámské kliky s koleny na zemi.
 • Zvýšené kliky: Jedná se o modifikaci klasických kliků, kdy jsou nohy podloženy nějakou pomůckou, například gymnastickým míčem, ale vystačíte si i s okrajem pohovky. Čím výše, tím větší je výzva.
 • Cvičení s činkami: Pro toto cvičení použijte lehký pár činek. Nejprve musíte ležet na zádech a držet činku v každé ruce. Zvedněte jednu ruku směrem ke stropu a pak ji přiveďte dolů. Střídejte ruce tak, abyste mohli efektivně zpracovávat každou stranu hrudníku.
 • Poklesy na židli: Poklesy nejen pomohou vaším svalům na hrudníku, ale vyřeší vaše tricepsy. Vše, co potřebujete, je okraj židle nebo lavice. Jednoduše otočte opačným směrem k židli, položte ruce na okraj a ohněte si lokty, abyste se dolů snížili. Než se budete moci dotýkat země, zatlačte nahoru.

 

3. Masáže prsou

Masáž prsů udělá víc, než že pomůže podpořit zdravý růst buněk. Přínosy masáží prsu zahrnují snížení rizika rakoviny prsu, pomáhá tělu odstranit toxiny, snižuje příznaky PMS a dokonce pomáhá regulovat vaše hormony. S tím, co bylo řečeno, je důležité vědět, že existují specifické masážní techniky, které mohou být použity k růstu prsou.

4. Bylinky, které stimulují růst prsou

Bylinky jsou známé tím, jak dokážou ovlivňovat lidské tělo. Existuje Existuje důvod, proč je homeopatická medicína hlavní medicínskou praxí v několika zemích. Byliny mohou pomoci stimulovat produkci přirozeného estrogenu ve vašem těle, což nakonec pomůže zlepšit velikost prsou. Zahrňte některé z následujících bylin do své každodenní rutiny, abyste podpořili růst prsu.

 • Fenyklová semínka.
 • Serenoa plazivá.
 • Smldinec chlupatý (wild yam).
 • Ploštičník hroznatý.
 • Pueraria mirifica.
 • Jestřabina lékařská.
 • Lékořice lysá.
 • Dong quai.

 

Zkuste to samy!

Nyní, když znáte všechny nejlepší způsoby, jak zvětši prsa, zkuste jeden z nich ven. Vše je účinné, ale při kombinaci budou výsledky mnohem rychlejší. Jen si pamatujte, že musíte být trpělivé. Výsledky jsou postupné a pomalé. Je dobré použít krejčovský metr a pravidelně objem hrudníku měřit, abyste zůstali motivované.