Babské rady na větší poprsí

Babské rady na větší poprsí – Touha po plnějších a pevnějších ňadrech provází ženy snad od nepaměti. Zajímá vás, co na tyto potíže doporučovaly naše (pra)babičky? Připravili jsme pro vás kompletní seznam účinných bylinek, výživových doporučení a doporučeného denního režimu, který by měl se vzhledem vašeho hrudníku alespoň něco málo udělat.

Předem je však třeba říct, že zvětšení bývá patrné až po delším čase a zřídkakdy přesáhne jednu velikost. Obří zázraky tedy nečekejte, od toho je tu plastická chirurgie. Na druhou stranu přírodní prostředky mohou pomoci ňadra zpevnit, dodat jim přirozený vzhled a o něco málo je „přifouknout“, a to zcela bez bolesti nebo nepřiměřených finančních výdajů. Rozhodně se je tedy vyplatí alespoň vyzkoušet.

Babské rady na větší poprsí – Bylinky na zvětšení prsou

Začneme kompletním seznamem bylinek, které pro zvětšení prsou naši předkové doporučovali. Většinu z nich nejspíš budete znát, jen vás dodnes nenapadlo, jaké účinky mohou doopravdy mít:

 

Fenykl obecný

V našich končinách jde o bylinku s největším obsahem fytoestrogenů vůbec (z exotických rostlin ji pak předčí pouze pískavice řecké seno) Právě obsah fytoestrogenů pomáhá organismus stimulovat k tvorbě jeho vlastního hormonu estrogenu, jež je za vzhled a velikost prsou převážně zodpovědný.

U nás ho známe spíše jako bylinku pro kojící matky, jimž pomáhá s lepší laktací. Kromě toho také zmírňuje nadýmání, tlumí příznaky astmatu, pomáhá od pálení žáhy, snižuje vysoký krevní tlak, vylepšuje sexuální apetit a své užití najde i při léčbě anginy pectoris. Ideální je jeho použití v podobě čaje.

TIP: přečtěte si – Ultimátní návod, jak na větší prsa

Benedikt lékařský

Jde vlastně o bodlák, svými účinky však předčí mnohé „klasické“ bylinky. I on stimuluje tvorbu estrogenu a kromě toho také vylepšuje krevní oběh, takže umožňuje živinám dostat se lépe do všech částí těla – tedy i do prsou, které často uměle stahuje ve špatně sedících podprsenkách apod.

I on dokáže kojícím matkám pomoci s laktací, nesmí však být alergické na ambrózii, obsahuje totiž podobné složky. A totéž platí i pro další uživatelky. A vyhnout by se mu měly i ženy, trpící problémy s trávením. Benedikt totiž zvyšuje produkci žaludečních kyselin.

 

Srdečník obecný

V srdečníku najdeme leonurin, podporující činnost dělohy a vyplavování prospěšných hormonů. Používá se tedy i pro zvětšení prsou, obvykle však jako součást podpůrné bylinkové směsi. Tradičně se též používá jako všeobecně prospěšné tonikum a pomocník při snížení hladiny krevních lipidů.

Babské rady na větší poprsí

Květ chmelu obecného

Na růst prsou jako takový nepůsobí, zlepšuje však produkci některých hormonů. Jeho hlavním benefitem jsou flavonoidy. A pokud se rozhodnete užívat jakoukoli bylinku nebo přírodní prostředek pro zvětšení poprsí, měl by ji čaj z chmele následovat jako věrný stín.

 

Ovsík vyvýšený

Další podpůrná bylinka, bez níž by babské rady na větší poprsí zkrátka nebyly kompletní. Nemůžete-li sehnat květ chmele, pak zkuste ovsík. Roste jako plevel snad na každé zahradě a čaj ze sušené drogy nechutná právě nejhůře. Oceňovanými benefity jsou: alkaloidy, flavonoidy a vysoký obsah minerálů. Je nezbytný pro udržení žádoucí hormonální rovnováhy v těle.

 

Kořen pupavy bezlodyžné

Sama od sebe prsa nezvětší, ale přesto je pro správný proces nezbytná. Žádná jiná bylinka totiž není tak efektivní při vylučování toxinů a odumřelých buněk a jejich vypuzování ven z těla. S ní se budou nové buňky ve tkáni ňader tvořit mnohem rychleji.

Vyčištěny jsou také receptory estrogenu, které poté mnohem lépe reagují na jeho opětovné zvyšování v organismu. Mimo to také pupava bezlodyžná posiluje játra pomáhá při problémech s nimi.

TIP: přečtěte si – Porovnání tablet na zvětšení poprsí

Červený jetel

V lidovém léčitelství jde o univerzální lék snad na každou chorobu, o jejích účincích na velká a plná ňadra se však tak často nemluví. Z fytoestrogenů obsahuje zejména genisein, který se dokáže přímo navázat na estrogenové receptory v lidském organismu. Užívá se ve formě čaje a kromě větších prsou vám pomůže tak s regulací hladiny cholesterolu nebo snížením rizika osteoporózy.

Bylinky v těhotenství

Babské rady na větší poprsí – Jak ukládat tuk do prsou

Stejně důležitá je však i správná životospráva. Dostatek spánku a správný jídelníček během celého dne, ale zejména večer, jsou tím nejnutnějším základem. Důležitá je zejména přítomnost mléčného tuku, který se do prsních tkání ukládá nejochotněji.

Obohaťte tedy svůj jídelníček o plnotučné tvarohy, jogurty, sýry a další mléčné výrobky. Nezapomeňte v jiných oblastech ubrat a dopřávejte si rovněž více ovoce a zeleniny. Jinak se kromě nárůstu poprsí projeví zvětšování tělesných partií i v jiných oblastech, a to rozhodně není žádoucí efekt.

Nezapomínejte také, že prsa ( a všechny další části těla) rostou výhradně v době, kdy tělo odpočívá – tedy ve spánku. Snažte se proto každý den naspat alespoň doporučených šest hodin. Přiblížíte-li se k osmi, bude to ideál. Naopak více než deset hodin se nikdy lenošení neoddávejte. Tak dlouhý odpočinek výrazně zpomaluje metabolismus a způsobuje další nežádoucí komplikace.

Dodržíte-li všechny tyto rady, můžete si prvních výsledků často všimnout už po několika týdnech. Ňadra se nejdříve zpevní, později nabudou také na objemu. Chcete-li mít nad výsledky lepší kontrolu, přeměřte se na počátku vašeho snažení obyčejným krejčovským metrem. Veďte ho přes bradavky a rovně podél celého těla (vyplatí se pomoc od kamarádky, nebo alespoň měření před zrcadlem). Právě v oblasti bradavek bývají změny vidět nejdříve, takže vám nebude chybět motivace pro další týdny strávené s bylinkami a výživovými doporučeními z dílny našich babiček pro větší a pevnější prsa.

Napiš komentář

BreastExtra+ Pro větší a pevnější poprsíTO CHCI