Babské rady na větší poprsí

Babské rady na větší poprsí – Touha po plnějších a pevnějších ňadrech provází ženy snad od nepaměti. Zajímá vás, co na tyto potíže doporučovaly naše (pra)babičky? Připravili jsme pro vás kompletní seznam účinných bylinek, výživových doporučení a doporučeného denního režimu, který by měl se vzhledem vašeho hrudníku alespoň něco málo udělat.

Předem je však třeba říct, že zvětšení bývá patrné až po delším čase a zřídkakdy přesáhne jednu velikost. Obří zázraky tedy nečekejte, od toho je tu plastická chirurgie. Na druhou stranu přírodní prostředky mohou pomoci ňadra zpevnit, dodat jim přirozený vzhled a o něco málo je „přifouknout“, a to zcela bez bolesti nebo nepřiměřených finančních výdajů. Rozhodně se je tedy vyplatí alespoň vyzkoušet.

Jak mít větší poprsí přirozeně?

Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože nejlepší způsob zvětšení prsou se může u jednotlivých osob lišit. Existuje však několik obecných tipů a triků, které mohou téměř každému pomoci dosáhnout větších a plnějších prsou.

Začněme tím, že při zvětšování prsou může hrát roli zdravá strava a důsledné udržování pohybového režimu. Mnoho lidí navíc zjistilo, že nošení push-up podprsenek nebo vycpávání podprsenek tkáněmi či jinými materiály může vytvořit iluzi větších prsou. Existuje také řada kosmetických zákroků, které mohou trvale zvětšit velikost prsou, ty by však měly být považovány za poslední možnost.

Babské rady na větší poprsí – Bylinky na zvětšení prsou

Začneme kompletním seznamem bylinek, které pro zvětšení prsou naši předkové doporučovali. Většinu z nich nejspíš budete znát, jen vás dodnes nenapadlo, jaké účinky mohou doopravdy mít:

 

Fenykl obecný

V našich končinách jde o bylinku s největším obsahem fytoestrogenů vůbec (z exotických rostlin ji pak předčí pouze pískavice řecké seno) Právě obsah fytoestrogenů pomáhá organismus stimulovat k tvorbě jeho vlastního hormonu estrogenu, jež je za vzhled a velikost prsou převážně zodpovědný.

U nás ho známe spíše jako bylinku pro kojící matky, jimž pomáhá s lepší laktací. Kromě toho také zmírňuje nadýmání, tlumí příznaky astmatu, pomáhá od pálení žáhy, snižuje vysoký krevní tlak, vylepšuje sexuální apetit a své užití najde i při léčbě anginy pectoris. Ideální je jeho použití v podobě čaje.

TIP: přečtěte si – Ultimátní návod, jak na větší prsa

Benedikt lékařský

Jde vlastně o bodlák, svými účinky však předčí mnohé „klasické“ bylinky. I on stimuluje tvorbu estrogenu a kromě toho také vylepšuje krevní oběh, takže umožňuje živinám dostat se lépe do všech částí těla – tedy i do prsou, které často uměle stahuje ve špatně sedících podprsenkách apod.

I on dokáže kojícím matkám pomoci s laktací, nesmí však být alergické na ambrózii, obsahuje totiž podobné složky. A totéž platí i pro další uživatelky. A vyhnout by se mu měly i ženy, trpící problémy s trávením. Benedikt totiž zvyšuje produkci žaludečních kyselin.

 

Srdečník obecný

V srdečníku najdeme leonurin, podporující činnost dělohy a vyplavování prospěšných hormonů. Používá se tedy i pro zvětšení prsou, obvykle však jako součást podpůrné bylinkové směsi. Tradičně se též používá jako všeobecně prospěšné tonikum a pomocník při snížení hladiny krevních lipidů.

Babské rady na větší poprsí

Květ chmelu obecného

Na růst prsou jako takový nepůsobí, zlepšuje však produkci některých hormonů. Jeho hlavním benefitem jsou flavonoidy. A pokud se rozhodnete užívat jakoukoli bylinku nebo přírodní prostředek pro zvětšení poprsí, měl by ji čaj z chmele následovat jako věrný stín.

 

Ovsík vyvýšený

Další podpůrná bylinka, bez níž by babské rady na větší poprsí zkrátka nebyly kompletní. Nemůžete-li sehnat květ chmele, pak zkuste ovsík. Roste jako plevel snad na každé zahradě a čaj ze sušené drogy nechutná právě nejhůře. Oceňovanými benefity jsou: alkaloidy, flavonoidy a vysoký obsah minerálů. Je nezbytný pro udržení žádoucí hormonální rovnováhy v těle.

 

Kořen pupavy bezlodyžné

Sama od sebe prsa nezvětší, ale přesto je pro správný proces nezbytná. Žádná jiná bylinka totiž není tak efektivní při vylučování toxinů a odumřelých buněk a jejich vypuzování ven z těla. S ní se budou nové buňky ve tkáni ňader tvořit mnohem rychleji.

Vyčištěny jsou také receptory estrogenu, které poté mnohem lépe reagují na jeho opětovné zvyšování v organismu. Mimo to také pupava bezlodyžná posiluje játra pomáhá při problémech s nimi.

TIP: přečtěte si – Porovnání tablet na zvětšení poprsí

Červený jetel

V lidovém léčitelství jde o univerzální lék snad na každou chorobu, o jejích účincích na velká a plná ňadra se však tak často nemluví. Z fytoestrogenů obsahuje zejména genisein, který se dokáže přímo navázat na estrogenové receptory v lidském organismu. Užívá se ve formě čaje a kromě větších prsou vám pomůže tak s regulací hladiny cholesterolu nebo snížením rizika osteoporózy.

Bylinky v těhotenství

Babské rady na větší poprsí – Jak ukládat tuk do prsou

Stejně důležitá je však i správná životospráva. Dostatek spánku a správný jídelníček během celého dne, ale zejména večer, jsou tím nejnutnějším základem. Důležitá je zejména přítomnost mléčného tuku, který se do prsních tkání ukládá nejochotněji.

Obohaťte tedy svůj jídelníček o plnotučné tvarohy, jogurty, sýry a další mléčné výrobky. Nezapomeňte v jiných oblastech ubrat a dopřávejte si rovněž více ovoce a zeleniny. Jinak se kromě nárůstu poprsí projeví zvětšování tělesných partií i v jiných oblastech, a to rozhodně není žádoucí efekt.

Nezapomínejte také, že prsa ( a všechny další části těla) rostou výhradně v době, kdy tělo odpočívá – tedy ve spánku. Snažte se proto každý den naspat alespoň doporučených šest hodin. Přiblížíte-li se k osmi, bude to ideál. Naopak více než deset hodin se nikdy lenošení neoddávejte. Tak dlouhý odpočinek výrazně zpomaluje metabolismus a způsobuje další nežádoucí komplikace.

Dodržíte-li všechny tyto rady, můžete si prvních výsledků často všimnout už po několika týdnech. Ňadra se nejdříve zpevní, později nabudou také na objemu. Chcete-li mít nad výsledky lepší kontrolu, přeměřte se na počátku vašeho snažení obyčejným krejčovským metrem. Veďte ho přes bradavky a rovně podél celého těla (vyplatí se pomoc od kamarádky, nebo alespoň měření před zrcadlem). Právě v oblasti bradavek bývají změny vidět nejdříve, takže vám nebude chybět motivace pro další týdny strávené s bylinkami a výživovými doporučeními z dílny našich babiček pro větší a pevnější prsa.

 

Tablety na růst prsou

Zdá se, že kam se podíváte, tam je reklama na novou „zázračnou“ pilulku na růst prsou. Všechny tvrdí, že jsou nejlepším a nejúčinnějším způsobem, jak zvětšit prsa, ale opravdu fungují?

Bohužel na to neexistuje jednoduchá odpověď. I když některé z těchto pilulek mohou mít určitý vliv na růst prsou, výsledky obvykle nejsou dramatické ani dlouhodobé. Ve většině případů jsou pilulky vyhozenými penězi.

Pokud uvažujete o užívání tablet na růst prsou, je důležité si nejprve udělat průzkum. Než začnete cokoli užívat, ujistěte se, že rozumíte rizikům a možným vedlejším účinkům. A nezapomeňte, že pokud jde o zvětšení prsou, neexistuje nic takového jako zázračná pilulka.

Napiš komentář

BreastExtra+ Pro větší a pevnější poprsíTO CHCI