Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno – Pískavice řecké seno má pověst silného a účinného povzbuzovače mužské potence a libida, a to rozhodně právem. Příznivě působí na hladinu testosteronu v těle hned dvěma způsoby. V tomto článku, zaměřeném na co nejdetailnější popis pískavice řeckého sena, si tyto mechanismy a účinky dopodrobna popíšeme.

Pískavice řecké seno se jako léčivá rostlina pěstuje především v oblasti Asie a jižní Evropy. Je to až s podivem, protože její semínka jsou malá, tvrdá a nepříjemné hořké chuti. K přímé konzumaci se nehodí, a ani léčivý čaj z pískavice nechutná zrovna valně. Proto jsou dnes běžně k dostání extrakty z pískavice řeckého sena v tabletách nebo prášku, které se pyšní neutrální chutí a navíc mnohem lepšími a intenzivnějšími účinky, než jejich bylinková předloha.

 

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno

Směsi z pískavice řeckého sena všichni dobře známe

Možná to nevíte, ale pískavice řecké seno se ve vašem jídelníčku nachází častěji, než tušíte, zvláště holdujete-li orientální nebo exotické kuchyni. Tyto bylinky najdeme například v kari, bulharské čubrice a mnoha jiných kořenících směsích. Jde ovšem o množství tak minimální, že na naše zdraví nemůže mít vliv.

Pískavice řecké seno kapsle obsahují mnohem věší množství cenných a prospěšných látek a můžete je brát kdykoli, nejste omezeni citlivým žaludkem ani výběrem jídla k obědu. A proč s tím vlastně začít?

 

Pískavice řecké seno pro mužskou potenci a zdraví

Semínka pískavice řeckého sena obsahují množství užitečných látek v čele se steroidními saponiny, flavonoidy a steroly, které podporují tvorbu mužského hormonu testosteronu v těle a pomáhají udržovat neustále jeho optimální hladinu. Navíc dokáže pískavice bránit i tvorbě enzymů, zodpovědných za degradaci testosteronu na obyčejný hormon estrogen.

Metabolismus testosteronu v organismu ovládá DHEA (známý také jako hormon věčného mládí) a lutienizační hormon Lutropin. Jejich zásobu si uměle bez lékařského předpisu doplnit nelze, ale podpořit jejich tvorbu a tím i produkci testosteronu je díky pískavici řeckému senu snadné.

 

Jak poznám, že mi chybí testosteron?

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno

Nejste si jistí, jestli jsou pískavice řecké seno tablety vhodné i pro vás? Nevíte, jak je to ve vašem těle s testosteronem? Náš krátký test vám napoví, stačí, když si odpovíte na následující otázky:

  1. Je vám více než 35 let?
  2. Pociťujete v poslední době úbytek energie?
  3. Přibíráte na váze?
  4. Ztrácíte zájem o své koníčky?
  5. Navštěvujete posilovnu, ale vytvarované svaly se vám stále vyhýbají?
  6. Chybí vám chuť na sex?
  7. Máte problémy s erekcí?
  8. Cítíte, že je ve vašem životě jednoduše něco špatně?
Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno

Pokud jste alespoň 3x odpověděli ano, pravděpodobně se s nedostatkem testosteronu už nějakou dobu potýkáte. Jeho množství v těle totiž ubývá pomalu, jen o 2-3% za rok. Přichází plíživě a nečekaně. Nečekejte, až se vaše problémy zhorší a začněte jednat hned. Přírodní podpora tvorby testosteronu je účinnější, dlouhodobější a šetrnější než uměle podávaná farmaka. Navíc svému tělu ukážete tu správnou cestu a zabráníte dalšímu poklesu výroby testosteronu do budoucna.

Díky zařazení pískavice řeckého sena do svého jídelníčku navíc získáte i spoustu dalších výhod. Zbavíte se problémů s trávením a pálení žáhy, snížíte cholesterol i hladinu krevní cukru, rozloučíte se s nadýmáním a změny zaznamená i vaše imunita. Extrakty z pískavice působí protizánětlivě a umí zatočit i s bolestí v krku a angínou.

 

SROVÁNÁNÍ PŘÍPRAVKŮ NA ZVÝŠENÍ HLADINY TESTOSTERONU

[go_pricing id=“classic-green_07″]

 

Pískavice řecké seno kde koupit

Pokud jste se i vy do pískavice na první pohled zamilovali, musíme vás zklamat. Jestliže stavíte na první místo kvalitu a s ní úzce související maximální účinky, v běžné lékárně nejspíš nepochodíte. Ty skutečně kvalitní produkty jsou k sehnání pouze na internetu, kde mají šanci díky množství dostupných informací oslovit mnohem větší množství lidí. Dobré firmy si svých zákazníků váží, takže žádné poštovné, balné ani manipulační poplatky většinou neúčtují. Nabízejí také garanci v podobě vrácení peněz v případě nespokojenosti s produktem. A to jsou služby, které každý zákazník zaručeně ocení.

Zatím žádné komentáře

Napiš komentář