Jak rychle zhubnout

Jak rychle zhubnout

Jak rychle zhubnout – otázka jak rychle zhubnout přichází v životě ženy na přetřes docela často. Ať už je třeba zhubnout příslovečných pár kil do plavek nebo se vejít do vysněných svatebních šatů, hubnutí je vždy třeba přizpůsobit typu postavy a rychlosti metabolismu, jinak lze čekat spíše problémy než skutečný a chtěný úbytek váhy.

Jak rychle zhubnout když vás netrápí jo-jo efekt

Jestliže je vaše potřeba hubnutí opravdu akutní a klesající ručička váhy je vaším jediným cílem, vsaďte na pevnou vůli a snížený příjem kalorií. Vezměte si k ruce sešit a tužku, spočítejte si, kolik kalorií sníte dohromady každý den (pomohou vám výživové tabulky nebo obaly výrobků) a toto číslo snižte v následujících dvou až třech týdnech o 500-900 kalorií.

Jak rychle zhubnout

Jak rychle zhubnout

Měli byste vědět: denní příjem kalorií by nikdy neměl klesnout pod 800. A počítejte s tím, že jakmile se vrátíte k běžnému způsobu stravování, kila zase nejspíše rychle naberete. Tímto způsobem se dá pohodlně shodit přibližně 4-6 kilogramů podle vaší tělesné konstituce. Na druhou stranu pokud váš zdravotní stav není 100%, poraďte se před samotným hubnutím pro jistotu s lékařem.

Jak rychle zhubnout – Dukanova dieta

I to je dobrý způsob pro rychlé hubnutí. Máme na mysli její první fázi, kdy se střídají dny bílkovinové s bílkovinovo-zeleninovými. Tento stravovací program je založen na pečlivém výběru potravin. Povoleny jsou veškeré bílkoviny (maso, sýry, mléčné výrobky, vejce apod). Spolu s některou zeleninou.

Měli byste vědět: Tato dieta zatěžuje játra a ledviny, takže pokud se v této oblasti necítíte úplně fit, nezačínejte s ní. Zdravému člověku však dva až tři týdny této unikátní diety neublíží a váhový úbytek se může přiblížit i deseti kilogramům. A kdo ví, možná nakonec zjistíte, že vám tento způsob stravování vyhovuje, takže vás nevzhledné tukové faldíky už nikdy trápit nebudou.

TIP !
Vyzkoušejte KetoMix – nejlepší ketonovou dietu u nás.

Jak rychle zhubnout ve dvanácti dlouhodobých bodech

V případě, že potřebujete rychle zhubnout více než 10 kilogramů, neobejdete se vaše snaha bez dlouhodobého a pečlivého plánu. Ale nemusí hned jít o detailně propracovaný jídelníček, dopodrobna rozepsané návštěvy posilovny nebo každodenní pití nevábně vypadajících detoxikačních směsí. Stačí dodržovat těchto jedenáct jednoduchých bodů a uvidíte, jak kila sama půjdou dolů.

1.) Začněte detoxikací

Jak rychle zhubnout

Jak rychle zhubnout

Lidé mají tendenci odkládat věci, na které nemají chuť. Nezačínejte proto s hubnutím až zítra nebo za týden. Začněte teď hned a to detoxikací. Můžete si pomoci nejrůznějšími detoxikačními doplňky z prodejen zdravé výživy nebo na jeden den nahradit veškeré jídlo ovocnými a zeleninovými šťávami.

2.) Hodně pijte

K metodě jak rychle zhubnout patří i dostatečný pitný režim. Hlídejte si, abyste každý den vypili alespoň tři litry tekutin. Nejlepší je voda s citronem – ta pomůže organismus nastartovat a zbaví ho škodlivin.

3.) Čerstvá šťáva je IN

nechceme, abyste slepě podléhali módním trendům. Nicméně je fakt, že šťáva z čerstvého ovce nebo zeleniny dokáže tělu dodat množství prospěšných látek, na dlouho ho zasytí a pomáhá předcházet brzkému pocitu hladu. Nahraďte šťávou denně jedno menší jídlo a budete překvapeni.

4.) Dejte si salát

Salát je doslova synonymem zdravého stravování, tedy máme-li na mysli ten listový, doplněný o hodnotné bílkoviny (maso, vejce apod.). Salát na oběd alespoň 5x do týdně také napomáhá rychlému hubnutí a můžete si ho klidně koupit i v jinak nechvalně proslulém rychlém občerstvení. Jen pozor na kalorické zabijáky jako jsou dressinky a smažené krutonky.

5.) Jezte dlouho a důkladně

Oblíbená viktoriánská dieta doporučovala strávníkům každé sousto jednadvacetkrát rozžvýkat. My vás takhle týrat nebudeme. Nicméně pokud si každé sousto vychutnáte a nenaházíte do sebe celé jídlo za pár minut, nebude se váš žaludek tak brzy dožadovat přídavku. A to je pro metodu jak rychle zhubnout velké plus.

Jak rychle zhubnout

Jak rychle zhubnout

6.) Vynechte alkohol

Možná to nevíte, ale veškeré destiláty jsou velmi kalorické. Jedna sklenka vína denně tak může všechny vaše snahy spolehlivě zhatit.

7.) Zapomeňte na light výrobky

I když tyto produkty vypadají na první pohled lákavě, při pohledu na obal zjistíte, že místo zatracovaného tuku a cukru obsahují množství chemických látek, jež zdravě fungujícímu organismu zrovna nesvědčí. Místo hubnutí se tak vaše tělo bude potýkat s jejich odbouráváním. A to přece nechcete.

8.) Místo sladkostí si dejte ovoce

Je to velmi jednoduchá rada. Jakmile dostanete chuť na něco sladkého, sáhněte po oblíbeném ovoci. I to sušené může být dobrou volbou, ale snažte se vybírat to, které neobsahuje přidaný cukr.

9.) Zaměřte se na vlákninu

Vláknina je zodpovědná za zdraví našich střev, ale mimo to na sebe také váže část cukru z potravy a dodává delší pocit sytosti. Obohaťte svůj jídelníček o celozrnné pečivo, luštěniny či čerstvou zeleninu nebo se stavte do lékárny pro vhodný doplněk stravy.

10.) Proteiny jsou základ

Ode dneška by každé jídlo, které sníte, mělo obsahovat proteiny. Je totiž prokázáno, že v takovém případě budou vaše porce dostačující k nasycení až o 50% menší a získaný pocit sytosti vám také déle vydrží.

11.) Nedejte šanci vlčímu hladu

Je to jednoduché. Nechcete-li pořádat pravidelné nájezdy na ledničku, noste u sebe vždy nějakou malou zdravou svačinku. Sáček oříšku, pytlík sušeného ovoce nebo menší jablko budou přesně to pravé.

12.) Pozor na oblíbenou kávu

Kávový rituál je pro mnoho lidí nepostradatelnou součástí dne. Káva sama o sobě nevadí, problémem může být přidaný cukr, mléko nebo smetana. Jestliže se bez nich neobejdete, nahraďte alespoň jednu kávu denně zeleným nebo bylinkovým čajem. Ten se vám zároveň bude hodit i do pitného režimu.

Budete-li dodržovat tyto rady jak rychle zhubnout, můžete se z jejich efektu těšit i poté, co kýžená důležitá událost pomine. Díky úpravě životního stylu budete vitálnější, krásnější a „mladší,“ a to už za trochu té námahy stojí, co myslíte?

POROVNÁNÍ PŘÍPRAVKŮ NA HUBNUTÍ

[go_pricing id=“classic-gr_58c42d69be351″]

Zatím žádné komentáře

Napiš komentář

KETOMIX - sleva pouze do konce týdne !!!CHCI SLEVU