Cambridge dieta

Cambridge dietaCambridge dieta

Cambridge dieta – Každý z nás se ve svém životě alespoň jednou setkal s pojmem dieta. Nejeden z nás pak nějakou dietu vyzkoušel a to nejen kvůli redukci hmotnosti, ale třeba i kvůli zdravotnímu stavu. Ve většině případů ale mají tzv. „zaručené“ diety krátkodobý efekt a kila jdou pak rychle nahoru, někdy bohužel i dvojnásobně. Existuje ale nějaká dieta, která by nám zaručila dlouhodobý efekt? Ano, existuje! Pojďme si společně představit Cambridge dietu.

 

Cambridge dieta – V čem spočívá kouzlo Cambridge diety?

S touto metodou jako první přišel do světa diet a hubnutí Dr. Alan Howard. Je to expert zabývající se problematikou obezity. Ve svém programu se chtěl zaměřit především na to, aby dieta pomohla uzdravit celé tělo a zároveň pomoci s úbytkem váhy. Tato dieta se tedy zaměřuje na několik důležitých bodů, které pomohou snížit tělesnou hmotnost, nastaví správné stravovací návyky a změnu životního stylu. Cambridge dieta zaručuje rychlou ztrátu hmotnosti, ale není potřeba se obávat zpětného jojo efektu. Jde pouze o to, ukázat klientovi, jak změnit svůj jídelníček a životní styl tak, aby se stal součástí jeho života a nemusel tak dietu užívat dlouho. Základem Cambridge diety jsou tedy dvě zásadní složky a to vhodné složení stravy a dostatek pohybu. Klienti, kteří se rozhodnou tuto dietu podstoupit jsou pak pod odborným dohledem a musejí pravidelně docházet na kontroly.

POROVNÁNÍ NEJLEPŠÍCH PŘÍPRAVKŮ NA HUBNUTÍ

BLENDEA

asdsadsad

499 Kč

 • Kombinace superpotravin v jednom produktu
 • + BIO produkt bez lepku a cukru
 • 1. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • BLENDEA - 94 %

FAT BLOCKER

Fat blocker recenze

780 Kč

 • Účinné látky přírodního původu
 • + Snižuje kalorický příjem až o 20 %
 • 2. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • FAT BLOCKER - 91 %

LIPOXAL

Lipoxal zkušenosti

899 Kč

 • Pomáhá potlačit pocit hladu a navazuje pocit sytosti
 • - vyšší cena, rozporuplné zkušenosti
 • 3. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • LIPOXAL - 88 %

Cambridge dieta – Základem je sestavení vyváženého jídelníčku

Hlavním pilířem Cambridge diety je sestavení jídelníčku, který se skládá z instantních nízkokalorických jídel a potravin obsahujících velké množství bílkovin. Dieta sestavená v tomto jídelníčku tak může plně nahradit váš běžný jídelníček. Zároveň totiž obsahuje doporučenou denní dávku vitamínů, minerálů a stopových prvků, prostě všechno, co k běžnému životu potřebujete. Právě takovéto ideální složení jídelníčku zaručuje, že v relativně krátkém čase ztratíte nadbytečnou váhu. Samozřejmě je potřeba mít pevnou vůli a motivaci.

CHCI KONZULTACI S VÝŽIVOVÝM PORADCEM ZDARMA

Cambridge dieta – Důležité je začítCambridge dieta

Pokud vás tento program Cambridge diety zaujal, je potřeba udělat první krok. Tím je domluvení schůzky s odborným poradcem, ke kterému budete pravidelně docházet a bude vás mít na starosti. Odborně vyškolený personál s vámi udělá zdravotní rozbor, na základě kterého vám sestaví ideální jídelníček a doporučí vhodnou tělesnou aktivitu. Dalším a zároveň nejdůležitějším krokem je dodržování nastaveného jídelníčku a s tím spojené užívání produktů Cambridge Weight Planu. Po snížení hmotnosti pak přecházíte z užívání Cambridge instantní stravy na pestrou stravu, která vám zaručí udržení hmotnosti. Posledním, ale za to asi nejtěžším krokem z celého procesu Cambridge diety je udržování hmotnosti a celkového nového životního stylu a stravovacích návyků. Důležité je také dodržovat pitný režim. Odborný poradce vám bude po celou dobu nápomocen a bude vás psychicky podporovat na vaší cestě ke snížení hmotnosti.

Hodnocení
Datum
Komentář
Zkoušela jsem a za předpokladu, že doplníte sportem a nějakým přípravkem.. tak funguje dobře.
Hodnocení
5