Hubnutí začíná v hlavě

Hubnutí začíná v hlavě

 

Hubnutí začíná v hlavě

 

 

 

Hubnutí začíná v hlavě- Už bych se sebou měl/a konečně něco dělat. Měl/a bych držet nějakou dietu a konečně zhubnout. Že bych si našel/la nějaký nový druh pohybu? Připomíná vám tohle něco? Patříte mezi ty, kteří chtějí hubnout, jenomže to nějakým záhadným způsobem prostě nejde? Proč tomu tak je?

Před tím, než začnete s hubnutím, by jste si měli položit pár otázek, které tvoří část úspěchu. Tyto otázky zní:

  • Proč chci hubnout?
  • Kolik chci zhubnout?
  • Jakým způsobem?
  • Co jsem pro to schopen/na udělat?

Proč chci hubnout?

Pokud je vaše první myšlenka, že musíte hubnout kvůli vašemu okolí, děláte zásadní chybu. Nesmíte mít pocit, že se stůj co stůj musíte někomu zavděčit. Pokud chcete hubnout, tak hlavně pro sebe. Zkuste si říkat, že vám bude dobré to krásné oblečení, které vám teď není. Myslete na to, že budete vypadat skvěle v plavkách, posilovně. Že se budete cítit lépe i po zdravotní stránce. Tu změnu musíte chtít vy! Dělejte to hlavně pro sebe.

Kolik chci zhubnout?

Je jasné, že bude hubnout jinak člověk, který chce shodit 3 kila a jinak ten, který se chce zbavit kil dvaceti. Jestliže budete hubnout méně, můžete vsadit na nějakou efektivnější metodu. Pokud více, jděte na to postupně. Hlavně to nepřežeňte a neklaďte si nereálné cíle. Mohlo by se dostavit zklamání a to je, jak je známo, značně demotivující. Také nehubněte až na kost, určitě nestojíte o PPP ( poruchu příjmu potravy).

Jakým způsobem?

Jak jistě víte, zaručených metod na hubnutí je nespočetně mnoho. Od různých pilulek, koktejlů, diet. Až po zdravý životní styl, který je jednoznačně ten nejlepší.

Diety se hodí v případech, kdy potřebujete zhubnout RYCHLE a MÁLO. Je u nich velká šance tzv. Jojo efektu, kdy se vám nadbytečná kila vrátí ve stejné, ne-li větší míře. Nejvhodnější metodou je proto zdravý jídelníček, dodržení pitného režimu a pohyb. Ten tvoří 30℅ při hubnutí, následujících 70℅ tvoří strava. Takže jistě chápete, že to, co jíte, je důležité.

TIP !
Vyzkoušejte KetoMix – nejlepší ketonovou dietu u nás.

Co jste pro to schopen/na udělat?

Jedna z hlavních otázek je ta, co jste pro to vlastně schopni udělat. Pokud budete sedět v křesle u televize, určitě nezhubnete. Leda v případě, kdy u té televize budete cvičit. Psychika hraje u hubnutí velkou roli. Když opravdu nechcete, tak opravdu nezhubnete. Tak co, stojí za to, aby jste se pustili do práce?

Zatím žádné komentáře