Proteinová dieta Medidiet® zatočí s klasickým i viscelárním tukem

Proteinová dieta Medidiet® zatočí s klasickým i viscelárním tukem. Proteinové diety jsou hitem především mezi ženami, které touží po vysněné postavě a zároveň se nechtějí potýkat s obávaným jojo efektem.

Vytvarování postavy a redukce přebytečného tuku bývá obvykle spojována s celkovou změnou životního stylu a intenzivní sportovní aktivitou. To však často nestačí. Viscelární neboli útrobní tuk je totiž velmi zákeřný. Dokáže doslova obalit naše vnitřní orgány, bránit jim v jejich správné činnosti a usazený v hloubi našeho těla téměř nereaguje na jakákoliv cvičení.

Proteinová dieta Medidiet® zatočí s klasickým i viscelárním tukem

Kvalitní proteinová dieta neohrozí svalovou tkáň

Oblíbená proteinová dieta Medidiet® vychází z ověřených lékařských poznatků. Základ této diety vytvořil v roce 1973 dr. Blackburn, a od té doby se jako hubnoucí fenomén rozšířila do celého světa. To však nic nemění na tom, že jde o poměrně složitý proces, který by měl vždy svým dozorem zastřešovat odborný lékař. Každý organismus totiž může reagovat trochu jinak zdánlivé detaily mohou mít na úspěch diety rozhodující vliv. Pokud se rozhodnete zdravě hubnout s Medidiet®, získáte tyto výhody:

  • zastřešení lékařskou supervizí, díky níž mohou hubnout i lidé s výraznou nadváhou nebo zdravotními problémy
  • zdravé a chutné pokrmy bez obsahu chemických látek
  • úbytek tuku bez poškození svalové tkáně
  • širokou síť center Medidiet® po celé republice

Proteinové jídlo je chutné a zasytí

Proteinová dieta s sebou přináší poměrně striktní omezení jídelníčku. Jejím cílem je vyvolat v našem těle tzv. ketózu, při které dochází k cílenému a především rovnoměrnému spalování tuků. Ketóza nedělá rozdíl mezi tukem na břiše, hýždích nebo okolo žaludku. Odevšad si vybere svůj díl, takže vám dovolí zhubnout i tam, kde to obvykle nejde.

TIP !
Vyzkoušejte KetoMix – nejlepší ketonovou dietu u nás.

Navození funkční proteinové diety v domácích podmínkách jen za použití běžně dostupných potravin je téměř nemožné. Vyžaduje to komplexní znalost tělesných procesů, které laik jen těžko dosáhne. Právě proto vyvinuli odborníci v Medidiet® chutný a vyvážený jídelníček, který plnohodnotně nahradí vaše běžné každodenní stravování, a poradí si i s redukcí váhy nad 30 kilogramů, jež běžně patří pouze do rukou lékařů. Díky Medidiet® nemusíte pravidelně docházet do obezitologické poradny, nechat si předepisovat léky podporující hubnutí nebo dokonce podstupovat invazivní lékařské zákroky. Odborně sestavený jídelníček se o vše postará sám.

Příprava jednotlivých jídel je velmi jednoduchá a rozhodně patří na našem trhu mezi ty nejlepší. A k dispozici jsou i produkty pro potravinové alergiky. Pokud nevěříte, vyzkoušejte si Degustační box se sedmi proteinovými jídly. Budete příjemně překvapeni, jak chutné může hubnutí být!

Napiš komentář

KETOMIX - sleva pouze do konce týdne !!!CHCI SLEVU