Zhubněte bez hladu a udržte si svoji váhu

Kdo by nechtěl zhubnout a mít neustále pěknou štíhlou postavu. V zimě se nějaké ty kila navíc lehce ukryjí pod objemný kabát, ale co na jaře a v létě? Krásné tričko jen tak nenafouknete a pneumatika v pase je prostě znát. Proto není nejmenší důvod cokoli odkládat a začít hubnout je potřeba hned teď. A víte jak na to? Pokud se omezíte v jídle, budete hladovět a celé dny prosedíte v práci s jedinou myšlenkou, jakou cifru vám ta proradná váha zase ukáže, moc si nepomůžete.Tímto způsobem docílíte pouze pravého opaku a věřte tomu, že následky se jednoho dne projeví na vašem zdraví. Raději se zamyslete nad způsobem svého života, najděte si pohybovou aktivitu, která vás bude bavit a podívejte se na obsah ledničky a domácí spíže. Rázně proberte veškeré potraviny co doma máte, nevhodné bez obav vyhoďte a vypravte se do obchodu s novým nákupním seznamem. Váš jídelníček musí být nutričně vyvážený po všech stránkách, jeho základem jsou kvalitní bílkoviny, sacharidy, tuky, ovoce, zelenina. Zdravá strava, dostatek pohybu a pravidelný pitný režim, to je záruka úspěchu.

 

Jak začít hubnout?

 

Dříve než vykročíte na cestu hubnutí, ujasněte si, čeho chcete dosáhnout. Každá lidská schránka je geneticky jedinečná, ne všichni mohou mít super dokonalou postavu s ladnými křivkami. Úplně bude stačit, když odbouráte přebytečný tuk na břiše, posílíte svaly, a především, budete se cítit dobře. Musíte být spokojeni sami se sebou, mít se rádi a za každý úspěch se odměnit. Ne nadarmo se říká, že všechno začíná v naší hlavě. Na začátku hubnutí si můžete trochu pomoci a upravit svoji stravu podle nějaké diety. Ale pozor, žádná dieta se nedá dodržovat věčně a většinou, jakmile opět přejdete na normální stravu, dostaví se nežádoucí jo-jo efekt.

 

Omezte pečivo, těstoviny, brambory, rýži

 

Jako nejúčinnější se v poslední době jeví hubnutí bez pečiva, kdy omezíte příjem sacharidů a konzumujete pouze stravu bohatou na bílkoviny a tuky. Tím, že si odepřete veškeré pečivo, přílohy,… začne vaše tělo postrádat sacharidy jako prvotní zdroj energie a začne ji čerpat z uložených tukových zásob. Sestavit si jídelníček na tomto principu je poměrně náročné, a zbytečně ztrácet čas složitou přípravou jídla si nemůže jen tak někdo dovolit. Proto je daleko jednodušší zakoupit rovnou dietu založenou na systému ketózy, která obsahuje hyperproteinová jídla v instantní formě. Hubnout začnete pozvolna, přirozeně a první úbytek váhy poznáte již do pěti dnů. Tato metoda má řadu spokojených příznivců, kteří uvádí, že zhubli natrvalo.

POROVNÁNÍ NEJLEPŠÍCH PŘÍPRAVKŮ NA HUBNUTÍ

BLENDEA

asdsadsad

499 Kč

 • Kombinace superpotravin v jednom produktu
 • + BIO produkt bez lepku a cukru
 • 1. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • BLENDEA - 94 %

FAT BLOCKER

Fat blocker recenze

780 Kč

 • Účinné látky přírodního původu
 • + Snižuje kalorický příjem až o 20 %
 • 2. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • FAT BLOCKER - 91 %

LIPOXAL

Lipoxal zkušenosti

899 Kč

 • Pomáhá potlačit pocit hladu a navazuje pocit sytosti
 • - vyšší cena, rozporuplné zkušenosti
 • 3. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • LIPOXAL - 88 %

Hubněte pomalu, ale jistě

 

Pokud si chcete nižší váhu opravdu udržet, musíte jíst a ne se trápit hlady. Zdravé je hubnout rozumně, pozvolna, abyste byli spokojení a vyrovnaní. Prudké výkyvy váhy se totiž kromě vzhledu a zdravotního stavu negativně podepisují také na psychice. Proto by úprava jídelníčku měla být pro vás pozitivní změnou a ne utrpením. Jezte pravidelně, ideální rozestupy mezi jídly jsou 3 – 4 hodiny. Nezapomínejte rovněž na dostatek tekutin. Po ránu zkuste třeba sklenici teplé vody s citronem, která podpoří váš metabolismus. K hubnutí výrazně přispívá také popíjení zeleného čaje, můžete ho pít teplý nebo studený. Je velmi silným antioxidantem a má spoustu pozitivních účinků na lidské zdraví. V podobě rozemletého prášku (matcha tea) ho můžete použít při přípravě řady pokrmů. Inspirujte se novými zdravými recepty, úprava vaší stravy vás musí bavit, není za trest. Jedině tak se postupně probojujete ke své vysněné postavě.

 

Nezapomínejte ovšem na fakt, že tělo potřebuje také pohyb. Je to pro něj úplně přirozená záležitost, jen dnešní uspěchaná doba nám jej odepírá. Není nutné být přímo aktivní sportovec, ale hýbejte se. Pořiďte si permanentku do fitness centra, na bazén, choďte na procházky, běhejte, vyšlapte schody. I v tomto prostředí narazíte na lidi, kteří bojují s váhou stejně jako vy. Vědomí, že v tom nejste sami, vás jedině povzbudí k dalším činnostem.

Zatím žádné komentáře