Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě 250 ml – recenze

Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě 250 ml – Přípravků proti celulitidě je mnoho, tak proč jsem se vám rozhodla představit právě tenhle? Prošel totiž sítem mého pečlivého výběru téměř bez ztráty kytičky a pomohlo mi i hodnocení na internetu.

Tak především: Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě 250 ml je produktem č.1 proti celulitidě pro rok 2016 (podle srovnávacího nákupního portálu Heureka.cz). Recenze na něj jsou veskrze pozitivní a značka Eveline má u nás taktéž zavedené velmi dobré jméno.

 

Mám celulitidu? Nejspíš ano!

Poku si tuhle otázku také pokládáte, věřte mi, že odpověď vás nejspíš nepotěší. Podle některých průzkumů má celulitidu každá devátá žena z deseti! Nechutné? Rozhodně! První stádium totiž není vůbec nápadné. Objevíte ho jedině tak, že pokožku na stehnech (ale i břiše nebo pažích) stisknete. Pokud se vám mezi prsty objeví malé hrbolky podkožního tuku, je diagnóza jasná.

A nedejte se zmást, cesta k celulitidě je velmi jednoduchá. Stačí mít sedavé zaměstnání, nadváhu, špatně vyvážený jídelníček, trpět genetickým zatížením, mít vyšší věk (přes 40 let) nebo alespoň jednou za život prodělat prudkou změnu váhy, ať už v souvislosti s těhotenstvím nebo dietním jo-jo efektem. Není tedy divu, že se okolo nás tak často vyskytují ženy s více či méně pomerančovou kůží se vším všudy.

Celulitida není jen kosmetický problém

Pokud naše články sledujete pravidelně, tak víte, že celulitida má čtyři fáze. Zatímco ta první není ani vidět, čtvrtá může vést ke zhoršení cirkulace krve a dalších tekutin v nohou, související s jejich opuchnutím a bolestivostí. Celulitidu tedy rozhodně není na místě podceňovat!

Prvním krokem by mělo být zařazení účinných cviků proti celulitidě do vaše denního pohybového plánu. A tím druhým pak pátrání po séru, gelu nebo masti, která vám s tímto nelehkým bojem pomůže a bude vám po všech stránkách vyhovovat. To je důležité, protože o kůži je třeba pečovat každý den, takže pokud vám nebude vyhovovat konzistence, vůně nebo složení zvoleného přípravku, budete mít velké potíže se k této každodenní rutině přinutit!

 

Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě 250 ml – recenze

Ano, můžete samozřejmě vsadit na osvědčené domácí prostředky proti celulitidě, ale proč si celou tuhle anabázi trochu neusnadnit a neponechat na druhých tu nejtěžší práci s výběrem účinných látek a ideální aplikace? Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě 250 ml bylo vyvinuto na základě nejnovějších studií a poznatků. Patří do inovační řady produktů 3D Slim Extreme® a jeho obohacené složení potěší i náročné uživatelky.

Účinné látky ve složení přípravku Eveline Cosmetics Slim Extreme
Isocell® Slim, Cantella Asiatica, kofein, mentol, výtažek z břečťanu, Gingko biloba, kolagen, elastin, Laminaria algae a  minerály z termálních vod severní Bretaně.

Účinné složení pro rychlé výsledky

Pojďme se nyní podrobněji podívat, co jednotlivé složky s úpornou celulitidou provedou.

Žádoucí efekt Účinná složka
zlepšení pevnosti, hebkosti a elasticity kůže
 • kolagen
 • elastin
intenzivní podpora procesu spalování mastných kyselin
 • Isocell® Slim
 • Cantella Asiatica
 • kofein
 • mentol
 • výtažek z břečťanu
blokace syntézy tuků
 • Isocell® Slim
 • Cantella Asiatica
 • kofein
 • mentol
 • výtažek z břečťanu
odvod tekutin z tukové tkáně
 • Isocell® Slim
 • Cantella Asiatica
 • kofein
 • mentol
 • výtažek z břečťanu
výživa
 • minerály z termálních vod severní Bretaně
zvlhčení a osvěžení pleti
 • Laminaria algae
vyrovnání povolených míst na kůži
 • Gingko biloba
prevence vzniku nových povolených míst a dolíčků
 • Gingko biloba

Jak je již z letmého pohledu patrné, obsažené účinné látky beze zbytku pokrývají všechny aspekty úspěšného boje proti celulitidě. Navíc byly vybrány tak, aby působily ve vzájemné synergii a posílily tak svůj účinek.

První dojmy

Dalším pozitivem tohoto výrobku je jednoznačně nízká cena. Tubu krému, který vydrží podle objemu vašich stehen na 2-3 týdny anticelulitidní kúry (při nanášení 2x denně) pořídíte na internetu i za méně než 180 Kč. To je dobrý úvodní bonus – nákupem prakticky nic neriskujete.

Gel se z tuby poněkud hůře dostává – je celkem hustý. Ale příjemně se roztírá, rychle se vpíjí a hlavně NELEPÍ. Příjemná změna po několika předchozích failech. Držela jsem se svého ověřeného postupu, kdy každému stenu věnuji dvě minuty cílené masáže a musím říct, že v případě Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě 250 ml to bylo skoro až příliš. Gel totiž už po pár vteřinách začíná chladit a po dvou minutách z něj už solidně mrazí. Ale dá se na to zvyknout. Ale každopádně nedoporučuji začínat s procedurou v zimě – donutit se ráno k takovému výkonu nebývá jednoduché. Naopak na léto jde o ideální produkt, který vás i po ránu rychle nastartuje. A mimochodem, tepelný efekt přetrvává dalších 30-40 minut, tak se na to připravte!

Můj tip:
Může se stát, že napoprvé bude tohle sérum pálit až k nesnesení. Ale pomůže, pokud ho budete nanášet ihned po teplé sprše, která vám otevře póry a dovolí účinným látkám rychleji proniknout do hlubších struktur pokožky. A kupodivu to poté tak neštípe. A pomáhá také pohyb – díky cvičení na tu palčivost na stehnech jednoduše zapomenete 🙂

Vůně séra je velmi příjemná, hodně jemná. Po krému nezůstávají skvrny ani mastné ruce, což při rychlém ranním oblékání jistě oceníte. A výsledky? Vezmete to pěkně od začátku.

Pokud nemáte rády pocit mrazení, můžete vyzkoušet spíše Matis vyhlazující gel proti celulitidě réponse corps 200 ml – recenze ZDE.

Eveline Cosmetics Slim Extreme – skutečně pomáhá na celulitidu?

Díky zahřívacímu efektu můžete zeštíhlující efekt tohoto séra poznat skutečně na vlastní kůži. Už po prvních pár dech je pokožka viditelně vypnutější, vláčnější a na dotek jemnější. Hrudky se potupně vyhlazují a mizí, jak dochází k cílenému spalování mastných kyselin, blokaci syntézy tuků a odvod tekutin z tukové tkáně. Kolagen a elastin pak kůži napínají a zpevňují, čímž ještě výslednému efektu napomáhají.

Úbytek centimetrů po šesti týdnech anticelulitidní kůry

Naordinovala jsem si dvě balení Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlujícího a zpevňujícího séra proti celulitidě o obsahu 250 ml, což mi vystačilo na poctivých šest týdnů důkladného promasírování problematických partií (cviky proti celulitidě provozuji už standardně alespoň 3x do týdne – být poctivější, možná tohle sérum ani potřebovat nebudu).

Moje celulitida na stupni dvě se za tu dobu na většině míst zmenšila na jedničku. Při pohledu do zrcadla byla vidět jen velmi málo, i když test stisknutí kůže mezi prsty mě nenechal na pochybách. Celulitida u mě ještě rozhodně neřekla poslední slovo. Nicméně krejčovský metr ukázal po šesti týdnech na každém stehně rozdíl v nejširším místě přes 3 centimetry. Tři centimetry za šest týdnů rozhodně není málo, takže já osobně rozhodně můžu potvrdit, že tenhle malý levný zázrak od Eveline na celulitidu rozhodně funguje. Navíc moje stehna působí o něco pevnějším a vymodelovanějším dojem.

Dobrá rada
Dejte si pozor na drobné ranky na těle. Kamkoliv se tento krém dostane, tam velmi silně štípe. Takže jestliže trpíte třeba na záděrky, nanášejte ho v masážních rukavicích. Efekt se tím navíc ještě znásobí! A pálí i na striích, zvláště pokud jsou čerstvé!

Eveline Cosmetics Slim Extreme – závěrečné zhodnocení

Ale pojďme si na závěr shrnout ještě klady a zápory tohoto produktu.

Pozitiva

 • nízká cena
 • účinné složení
 • snadno se nanáší
 • zmírňuje příznaky celulitidy
 • pozitivní recenze na internetu

Negativa

 • na citlivé kůži citelně pálí
 • nutnost nanášet 2x denně
Tak co říkáte? Jste ochotní obětovat pár desetikorun na vyzkoušení tohohle levného přípravku nebo něčemu podobnému prostě nevěříte? Máte svého favorita na boj proti celulitidě? Dejte nám vědět v diskuzi pod článkem, budeme se těšit!

Eveline Cosmetics Slim Extreme

Eveline Cosmetics Slim Extreme
8.7

Eveline Cosmetics Slim Extreme

9/10

  Plus

  • - nízká cena
  • - snadno se nanáší
  • - zmírňuje příznaky celulitidy

  Mínus

  • - nutnost nanášet 2x denně

  Zatím žádné komentáře

  Napiš komentář