Nejlepší krém proti celulitidě – Velké srovnání přípravků proti celulitídě

Nejlepší krém proti celulitidě Tápete na košatém trhu s prostředky proti celulitidě? Zajímá vás, jestli skutečně fungují tak, jak vám to slibují reklamy? Sestavili jsme pro vás žebříček všech přípravků proti celulitidě, které jsme pro vás v redakci testovali. Zajímá vás, který nám nakonec sedl ze všeho nejvíce? Inspirujte se naší ultimátní mega recenzí těch nejlepších výrobků na trhu.

O tom, co je celulitida, jsme už podrobně psali třeba v článku Cviky na celulitidu. Jedním z jejích stádií podle některých studí, trpí 80-90% žen. Jestli se tento problém tká i vás poznáte snadno – stačí provést jednoduchý test. Sevřete pokožku na stehnech nebo na břiše mezi dva prsty a pozorujte výskyt malých hrbolků. Jestliže je objevíte, pak gratulujeme – máte celulitidu. Naštěstí nejde o nevratný stav. Tohoto nevítaného vetřelce můžete vypoklonkovat ze scény díky těmto doporučením:

 • Změňte svůj jídelníček tak, aby co nejvíce odpovídal zásadám zdravé výživy. Zejména „zlé“ tuky celulitidě vyhovují.
 • Dodržujte pitný režim – podpoříte tak odplavení toxinů z těla.
 • Zařaďte do svého každodenního programu alespoň trochu pohybu – perfektní je rychlá chůze.
 • Rozpumpujte svůj krevní oběh a lymfatický systém pravidelnou masáží postižených míst.

Nejlepší krém proti celulitidě

Zvláště s posledním bodem vám mohou krémy, gely a oleje proti celulitidě významně pomoci. Pokud každý den věnujte svým stehnům nebo jiným problémovým partiím alespoň 5-10 minut, dostaví se očekávané výsledky brzy. Navíc tak budete mít svůj „pomerančový“ problém stále na paměti a snáze se přemluvíte i k dodržování dalších režimových opatření.

Perfektní jsou třeba cviky na celulitidu, které prokrví, zpevní a zocelí vaše tělo tam, kde je to nejvíce třeba. A díky tomu se pak nemusíte bát, že se vám již jednou zkrocená celulitida znovu objeví. A úplně nejlepší cestu k úspěchu je spojení cvičení a toho nejúčinnějšího krému proti celulitidě. A který si tedy vybrat?

Nejlepší krém proti celulitidě – jak vybrat finalisty?

Když říkáme nejlepší krémy proti celulitidě, máme na mysli ve skutečnosti gely, krémy a oleje. Všechny tyto přípravky jsou totiž na našem trhu dostupné. Můžete si tak vybrat konzistenci, která vám bude vyhovovat nejlépe. Zatímco někdo ocení snadno roztíratelný krém, jiný může dát přednost příjemně teplému oleji nebo velmi rychle se vstřebávající emulzi.

My jsme produkty, vybrané do konečného testování, nejdříve důkladně proklepli na internetu. A teprve, když prošly náročným sítem pozitivních recenzí a reálných zkušeností skutečných uživatelů, jsme se vydali pro jejich lahvičky, tuby a dávkovače do prodejen s kosmetikou nebo do e-shopů. Získané poklady jsme pak rozdělily mezi naše redaktorky, kamarádky a další šikovné ženy, které vše na vlastní kůži otestovaly, popsaly a porovnaly. Snažili jsme se ke všem výrobkům přistupovat neutrálně a pro každý sepsali samostatnou recenzi.

A nyní přišel čas navršit všechny získané informace a zkušenosti na jednu hromadu a vybrat z nich to nejlepší a nejpodstatnější – Nejlepší krém proti celulitidě!

TOP přípravky na celulitidu na našem trhu – recenze

Vyhovuje vám klasický krém, který se rychle vstřebává, dlouho voní a při nanášení nestudí? Nebo máte raději olej či příjemně se aplikující komplexní sérum? Představujeme vám ty nejlepší, které jsme na našem trhu objevili.

Nejlepší oleje proti celulitidě

Na počátku této sorty kosmetiky proti celulitidě stál obyčejný olivový olej, který si do břicha a stehen vtíraly krásky ve středomoří. Od té doby však znalost přírodních ingrediencí značně pokročila, takže máme k dispozici mnohem účinnější prostředky, které cílí na problém přímo tam, kde je to třeba nejvíce. A jaké oleje proti celulitidě nejvíce zaujaly nás?

Výrobek

Foto

Účinnost

Poměr cena / výkon

Nejlevněji

Nuxe
Weleda

Herbamedicicis Cellulitis

Nejlepší krém proti celulitidě

Clarins

Eveline Slim 3D

Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active hřejivý gel proti celulitidě

Vítěz testu: Nuxe Tělový olej na celulitidu

Tento produkt nás zaujal především díky svému složení, které obsahuje 99% přírodních složek. Hned 10 výživných olejů spolu s extraktem mořských řas a kakaa pomáhá udržet celulitidu na uzdě tím, že zmírňuje její projevy a aktivuje rozkládání a uvolňování tukových hrudek v podkoží. Oproti jiným přípravkům dokáže efektivně přispívat k regeneraci poškozených buněk a pronikat hluboko do podkoží.

Má také silný zpevňují a vyhlazují efekt a potlačuje zánětlivé procesy v postižených místech. Zvyšuje ochranu kůže a hydratuje ji. Aplikace je doporučena min. 1x denně, rychle se vstřebává – struktura produktu je spíše polomastná, skvrny na oblečení nezanechává ani nelepí. Výsledky jsou viditelné přibližně po čtyřech týdnech.

Kompletní recenzi Nuxe Tělový olej na celulitidu najdete zde.

Výhody produktu

 • příznivá cena
 • přírodní složení
 • příjemná vůně
 • snadná aplikace
 • praktické balení
 • rychlý účinek, první změny viditelné už po 4 týdnech


Nevýhody produktu

 • malé balení, často nevydrží ani první tři týdny

Nejlevněji k dostání zde

 

Weleda Březový olej na celulitidu

Nejlepší krém proti celulitidě

Weleda je ve světě přírodní kosmetiky zapsána velkými písmeny. Proto je březový olej na celulitidu dostupný v kvalitě BIO a s velkým množstvím přírodních extraktů. V testování Öko-Testu dokonce získal první místo z 19 devatenácti testovaných produktů, určených pro pokožku bojující s obtížnou celulitidou. Mezi účinnými látkami hraje prim extrakt z březových listů, podporující detoxikaci těla a extrakt z listů rozmarýnu, jež je proslulý svými antioxidačními a antibakteriálními účinky. Má také omlazující a vyhlazující účinky na pokožku.

Neobsahuje žádné chemické látky, je 100% přírodní a BIO. Velmi dobře se roztírá a na pokožku je ho třeba jen malé množství. Je hustý, takže nestudí. Body mu ubírá jen balení ve skleněné lahvičce bez aplikátoru. Je třeba odlít potřebné množství na dlaň, a kluzké sklo může snadno z ruky vyklouznout. Na internetu navíc existuje množství pozitivních recenzi na tento produkt. První viditelné výsledky jsou patrné už po dvou týdnech užívání, pro výrazné výsledky je třeba aplikovat olej po dobu alespoň čtyř týdnů.

Kompletní recenzi na Weleda Březový olej proti celulitidě najdete zde.

Výhody produktu

 • kvalitní produkt s přírodním složením
 • BIO kvalita
 • široké použití na stehna, břicho i ruce
 • viditelné výsledky po delším používání (4 týdny a více)


Nevýhody produktu

 • nepraktické balení
 • chybí aplikátor

Nejlevněji k dostání zde


Oleje proti celulitidě jsou skvělé pro všechny, kdo hledají nízkou cenu a snadné užívání. Mohou však zanechávat skvrny nebo nepříjemný pocit na pokožce.

 

Nejlepší gely na celulitidu

Příjemná konzistence, rychlé vstřebávání a dlouhá výdrž otevřeného balení – to jsou důvody, proč si uživatelky volí stále častěji jako bojovníka proti neústupné celulitidě gel. Je ideální hlavně v případě, že vám jde především o chladivé nebo naopak pálivé účinky. A jaké přípravky na celulitidu v gelové formě jsou podle nás nejlepší?

Herbamedicis Cellulitis skořicový gel na celulitidu

Nejlepší krém proti celulitidě

Skořice je na celulitidu používána už několik desetiletí. Ceněny jsou především její prokrvující a detoxikační účinky. Herbamedicis Cellulitis skořicový gel na celulitidu je však navíc obohacen o 17 dalších přírodních složek, které na celulitidu působí komplexně hned na čtyřech úrovních.

 • prohřívá a prokrvuje pokožku
 • stimuluje lymfatický systém, který odplavuje škodliviny
 • zrychlí metabolismus energie v tukových buňkách
 • zlepšuje vzhled a pevnost pokožky


Gel po vmasírování zahřívá pokožku, což může být citlivějším ženám nepříjemné. Vstřebává se poměrně rychle, už po 3-5 minutách je pokožka suchá. Příjemně hřeje, takže problémem není ani aplikace během chladnějších částí roku. Účinek lze podpořit cvičením ihned po aplikaci. První účinky jsou patrné přibližně čtyři týdny po zahájení anticelulitidní kúry. Pozitivní změny ve vzhledu pomerančové kůže a její pevnosti a elasticity však lze pozorovat již dříve.

Kompletní recenzi na Herbamedicis Cellulitis skořicový gel na celulitidu najdete zde.

Výhody produktu

 • přírodní ingredience
 • komplexní účinek
 • rychlá a příjemná aplikace
 • rychle prokrvení pokožky
 • pokožka je jemnější a vypnutější


Nevýhody produktu

 • v některých případech dochází k začervenání pokožky

Nejlevněji k dostání zde

Chladivý gel proti celulitidě od Clarins Body Fit

Nejlepší krém proti celulitidě

Francouzská kosmetika má ve světě skvělé jméno a značka Clarins rozhodně není výjimkou. Chladivý gel proti celulitidě od Clarins Body Fit byl vytvořen na základě nejnovějších poznatků a výzkumů a od svého první uvedení na trh došlo už k několika jeho inovacím. Na postavu má podle popisu působit hned třemi způsoby:

 • minimalizuje projevy celulitidy
 • pokožku posiluje a hydratuje
 • tvaruje a zpevňuje postavu


Viditelné výsledky po 4 týdnech používání séra pocítilo na svém těle více než 80% žen (podle studie značky Clarins, které se účastnilo 94 žen). Používat ho může jakákoliv žena, které záleží na vzhledu a potřebuje zredukovat projevy úporné celulitidy. Gel se aplikuje každý den krouživými pohyby po dobu alespoň dvou minut pro každou postiženou oblast. Gel chladí ještě několik minut po aplikaci, což může být v zimním období nepříjemné. Chladivý gel proti celulitidě od Clarins Body Fit se vsakuje rychle, nelepí ani nezanechává skvrny. Účinky jsou pozorovatelné už po čtyřech týdnech. Nepříjemně vás však překvapí cena, z testovaných produktů je tento zdaleka nejdražší.

Kompletní recenzi na Chladivý gel proti celulitidě od Clarins Body Fit najdete zde.

Výhody produktu

 • účinné přírodní složení
 • luxusní značka kosmetiky oblíbená po celém světě
 • zeštíhlí a tvaruje postavu
 • vyhlazuje a vypíná pokožku
 • účinnost doložená studií


Nevýhody produktu

 • vyšší cena
 • k dostání hlavně na internetu

Nejlevněji k dostání zde

Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active hřejivý gel proti celulitidě

Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active hřejivý gel proti celulitidě

V naší super gelové trojce rozhodně nesmí chybět. Značka Eveline Cosmetics je proslulá celosvětově. Přípravek Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active hřejivý gel proti celulitidě obsahuje hned dva patentované účinné komplexy – thermo Fat Burner a Isocell Slim komplex, které působí na více frontách: vyhlazuje nerovnosti pokožky, redukuje tukové usazeniny a zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. Jako účinné složky jsou zde zapsané především kofein a výtažky z řas.

Gel je doporučeno aplikovat 2x denně, a to v podobě masáže trvající alespoň deset minut. Zahřívací efekt trvá poměrně dlouho, ustupuje až po půl hodině i více. Světlý gel nelepí ani nezanechává skvrny. Účinky zle pozorovat už po čtyřech týdnech (zmenšení objemu stehen a dalších partií postižených celulitidou), menší dílčí zlepšení pak už po týdnu až dvou (pevnější a vyhlazenější pokožka). Příjemně vás překvapí i cena, podle našich zkušeností však jedno balení vydrží asi na tři týdny, počítejte tedy s častějšími nákupy.

Kompletní recenzi na Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active hřejivý gel proti celulitidě naleznete zde.

Výhody produktu

 • patentované komplexy účinných látek
 • viditelné výsledky, zmírnění příznaků celulitidy
 • snadná aplikace
 • skvělá dostupnost v drogeriích i na internetu


Nevýhody produktu

 • časově náročná aplikace
 • velmi výrazný pálivý efekt, který ne každý snese


Pokud svůj nejlepší krém proti celulitidě najdete právě v této kategorii počítejte s jednoduchým použitím, ale tak trochu vyšší cenou. Získané výhody však za pár stokorun navíc obvykle stojí.

Nejlevněji k dostání zde

Bio Aroma zpevňující olej proti celulitidě

Nejlepší krém proti celulitidě

Sympatická řecká kosmetika od rodinné firmy Bio Aroma. Přírodní složky v čele s pepřem, jalovce, cypřišem a rozmarýnem slibují hladkou a pevnou pokožku nohou a zadečku bez celulitidy. Podporují cirkulaci a tok lymfy i celkové prokrvení a odvodnění problémových partií.

Samotný olej velmi příjemně voní, rychle se vstřebává a nestudí. Prodává se v lahvičce s praktickým dávkovačem, takže nepotřísní okolí a lze ho odměřit v přesné dávce. Bonus navíc má i za použití 100% přírodních ingrediencí. Bio Aroma zpevňující olej proti celulitidě ani jiné produkty této firmy neobsahují parabeny, konzervanty ani minerální oleje.

Kompletní recenzi na Bio Aroma zpevňující olej proti celulitidě najdete zde.

Výhody produktu

 • příznivá cena
 • přírodní složení
 • příjemná vůně
 • snadná aplikace
 • praktické balení
 • rychlý účinek, první změny viditelné už po 4 týdnech


Nevýhody produktu

 • lze zakoupit hlavně na internetu
 • pro někoho je vůně příliš výrazná, může se“třískat“ s jinou kosmetikou

Nejlevněji k dostání zde

 

Tak co říkáte? Vybrali jste si z našich TOP výrobků na celulitidu nebo máte svého favorita? Chybí vám něco v našich recenzích nebo máte tip, jak je vylepšit? Podělte se o svůj názor v diskuzích pod článkem, budeme se na něj těšit.

Nezapomeňte také, že jsme se na našem magazínu tématu celulitidy v poslední době opravdu podrobně věnovali. Můžete si tak vyzkoušet účinné cviky na celulitidu, zjistit, jak vám mohou pomoci kartáče a masážní přístroje na celulitidu nebo objevit tajemství masáže proti celulitidě, a to podle klasické i čínské medicíny. Jednoduše si vyberte to, co bude vám a vašemu životnímu stylu vyhovovat nejlépe. S našimi tipy se toho nepříjemného kosmetického a zdravotního problému určitě velmi brzy zbavíte.

Napiš komentář